autor

Maciej Wośko

18 marca

Morawiecki na G20 – Karuzele vatowskie jak międzynarodowy terroryzm

Drugi dzień szczytu ministrów finansów i szefów banków centralnych grupy G20 w Baden Baden zdominują zapewne rozmowy między przedstawicielami krajów europejskich i amerykańską delegacją. Obecny na spotkaniu w Niemczech wicepremier, minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki zapowiada, że Polska może pomóc znaleźć w tych rozmowach wspólny mianownik.

17 marca

Morawiecki: uczestnictwo w szczycie G20, to dowód, że polska gospodarka uważana jest za silną i stabilną, że rozwija się w dobrym kierunku

Warto być w Baden Baden na szczycie G20, bo trwające tu rozmowy mocno nas dotyczą. Dotyczą całej architektury finansowej świata, ale w szczególności ważnym tematem dla nas jest walka z unikaniem opodatkowania. To kwestia rozpoczęcia walki z rajami podatkowymi i nieuczciwym unikaniem płacenia podatków. Cieszy mnie, że bogate kraje zaczęły o tym mówić – mówił dziennikarzom podczas konferencji w Baden Baden wicepremier Mateusz Morawiecki.

13 marca

Aviva stawia teraz na prostsze produkty ubezpieczeniowe i bezpośredni kontakt z klientami

Budowanie lojalności klientów poprzez dostarczenie prostszych, intuicyjnych i łatwych w obsłudze produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych, dostępnych także on-line do samodzielnej obsługi przez ubezpieczonego zapowiada na ten rok Adam Uszpolewicz, prezes grupy Aviva w Polsce. Aviva podsumowała ubiegły rok i przedstawiła wyniki finansowe grupy w Polsce.

22 lutego