Gazeta Bankowa
Konkurs Ubezpieczeniowy 2014

Projekty

GAZETA BANKOWA: Wybieramy Przyjazną Firmę Ubezpieczeniową i Menedżera Roku

Już po raz piąty redakcja „Gazety Bankowej” organizuje konkurs mający na celu wyłonienie liderów spośród towarzystw , które realizują strategię nastawioną na jak najlepszą jakość obsługi ubezpieczonych w trakcie trwania ubezpieczenia, jak i podczas likwidacji szkody i wypłaty świadczeń/odszkodowań z zawartego ubezpieczenia.

Gazeta Bankowa po raz 22 wyłoniła najlepsze banki

Bank Spółdzielczy w Poniatowej, Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej, Idea Bank i BZ WBK to zwycięzcy 22 edycji konkursu „Gazety Bankowej” Najlepszy Bank. Bankowymi Liderami Roku 2013 zostali: Elżbieta Nowakowska-Akkermans, prezes Banku Spółdzielczego w Dzierżoniowie i Jarosław Augustyniak, prezes Idea Banku.

Ranking CSR w bankach w Polsce

Firmy, które działają, przestrzegając zasad społecznej odpowiedzialności biznesu, to zazwyczaj przedsiębiorstwa efektywniejsze, wywiązujące się ze swoich zobowiązań.

RAPORT: „Wydatki reklamowe w odwrocie”

Ile instytucja finansowa musi wydać pieniędzy na reklamę, by odnieść zamierzony rezultat ? Pyta w grudniowym wydaniu „Gazety Bankowej” Agnieszka Kalbarczyk – ekspert ds. badań Instytutu Monitorowania Mediów.

Ranking „Obraz banków widziany przez Google”

Najgorszy wizerunek w sieci WWW mają te instytucje, które podkreślają swoją innowacyjność i nastawienie na komunikację z klientem poprzez Internet. Listopadowe wydanie „Gazety Bankowej” prezentuje ciekawy ranking - wizerunek banków w Internecie.

Ranking „Banki i ubezpieczyciele w serwisie Facebook”

Instytucje finansowe w mediach społecznościowych zawzięcie walczą o swą pozycję i klienta. Październikowe wydanie „Gazety Bankowej” prezentuje ranking „Banki i ubezpieczyciele w serwisie Facebook” przygotowany przez firmę Apella S.A.

Patronaty

XXIV Forum Ekonomiczne „Pokryzysowy świat – czas nowych liderów” 2-4 września 2014, Krynica-Zdrój

Forum Ekonomiczne w Krynicy jest największą konferencją gospodarczo-polityczną w Europie Środkowej i Wschodniej. Co roku na Forum przyjeżdża ponad 2500 gości – liderów życia gospodarczego, politycznego i społecznego z blisko 60 krajów Europy, Ameryki, Azji i Afryki. Podczas trzech dni goście Forum uczestniczą w 6 sesjach plenarnych i ponad 160 panelach dyskusyjnych, wykładach i prezentacjach.

Rzetelni 2014

Fot.Rzetelni 2014

28 czerwca 2014 r. w warszawskim hotelu Gromada odbyło się uroczyste wręczenie Certyfikatów Laureatom IV edycji Projektu „RZETELNI”, które poprowadzili Maria Niklińska i Krzysztof Ibisz.

Finał Mistrzostw Polski Młodych Ekonomistów

FOT. SKEF

Wielki finał ogólnopolskiego konkursu ekonomicznego „Mistrzostwa Polski Młodych Ekonomistów” dla uczniów szkół gimnazjalnych, który na stałe zagościł wśród działań realizowanych przez Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej, już na nami!

Targi informatyczne IT Future Expo

Fot. IT Future

W dniach 10-11 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyły się pierwsze w Polsce targi informatyczne IT Future Expo. To dwa dni pełne pasjonujących wydarzeń dla całego sektora IT.

Mistrzostwa Polski Młodych Ekonomistów

W marcu 2014 roku rozpoczęła się IX edycja konkursu ekonomicznego Mistrzostwa Polski Młodych Ekonomistów organizowanego przez Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej (SKEF). Tematem tegorocznej edycji jest „Odpowiedzialne zadłużanie. Obrót bezgotówkowy – nowoczesność i bezpieczeństwo”. Gazeta Bankowa objęła konkurs patronatem medialnym.

Włodzimierz Szpinger – wernisaż i kolekcje porcelany

Włodzimierz Szpinger, Rekonesans (fragment obrazu), 2011, olej na płótnie, 50 cm x 70 cm; z kolekcji Quadrilion Art Capital Group

Malarstwo Włodzimierza Szpingera pozwala znaleźć w jego podwodnych wizjach niezliczone ilości tajemniczych stworzeń, które są przewodnikami po nieodkrytym, fascynującym morskim królestwie. Już za kilka dni - od 12 czerwca – w Domu Okeanosa przy ul. Mokotowskiej 59 w Warszawie zaplanowany jest wernisaż prac artysty, a później unikalne dzieła będzie można nabyć wraz z przedmiotami domowego użytku.

Najlepsi z najlepszych, czyli RZETELNI 2014

Projekt „RZETELNI” to przedsięwzięcie, które ma na celu promocję czterech kluczowych obszarów: przedsiębiorczości, samorządów, medycyny oraz instytucji. Jego Uczestnicy mogą ubiegać się o Certyfikat na poziomie regionalnym, ogólnopolski bądź europejskim.

Złote Asy dla firm z branży IT

Ubiegłoroczni laureaci. Źródło: http://www.reseller-news.pl/newsy/fotoreportaz-z-krolewskiego-wieczoru-asow-it

W czerwcu 2014 r. redakcja magazynu branżowego Reseller News po raz kolejny rozda nagrody Złote Asy IT. Wręczenie odbędzie się podczas Wieczoru Asów IT, który w ubiegłym roku zgromadził prezesów, właścicieli i przedstawicieli kadry menadżerskiej najbardziej liczących się firm IT w Polsce.