Komentarze na temat artykułu

Gość 9 września 2014 roku
15:09

Ten rząd, nierządem stoi. Jak może zajmować się gospodarstwem ktoś, kto nie potrafi gospodarować? Prywatnie, to oni kredytów nie biorą. Lepiej ukraść publiczne, niż spłacać? Ten rząd to taki gospodarz, który żywi naród z tego co sprzeda. Wyprzedał wszystko co ruchome i nieruchome, za grosze, jak ćpun któremu brakuje na narkotyki, a teraz sprzedaje nas Polaków z naszą Ojczyzną. To już nie jest złodziejstwo, tylko bandytyzm. Za każdym razem, kiedy rządzący zadłużają Polskę w obcych bankach, a jednocześnie nie robią nic żeby zadłużenie spłacić, mało tego, robią w sposób zamierzony, żeby zadłużenie rosło, dokonują przestępstwa zdrady stanu, które powinno być karane śmiercią i konfiskatą całego mienia. Minister finansów, który dopuścił do takiej sytuacji, a także ten, który przejmując finanse państwa, w sposób przystępny nie informuje społeczeństwa o stanie finansów, winien jest współudziału w przestępstwie i obaj powinni wisieć. Politycznie, to miliony ludzi odczuwają na sobie, przestępcze gospodarzenie państwem. Politycy muszą odpowiadać karą śmierci. Tylko takie prawo, będzie sprawiedliwe w odczuciach społeczeństwa i przestrogą dla zdrajców i złodziei politycznych. Może pora przywrócić sądy kapturowe?

sjlog 4 września 2014 roku
9:54

@rico: Niestety szemrani pseudo ekonomiści w tv robią swoje. Jeszcze zbyt dużo ludzi ogląda tvn24 i wiadomości w publicznej tv. To nie wina ludzi że są manipulowani przez tv.

RICO 4 września 2014 roku
8:28

Jak widać naród,pomimo,że jest permanentnie zadłużany ze stoickim spokojem na to zezwala !Widocznie zapomniał,że to on będzie za to przez pokolenia płacił,chyba,że to świadomy wybór,który przyspieszy upadek tego państwa w celu dokonania gruntownych zmian !

15858