Komentarze na temat artykułu

Gość 12 stycznia 2017 roku
10:44

Autorzy tego bubla winni stanąć przed sądem.

Gość 12 stycznia 2017 roku
20:38

Nie dzielisz się z chłopakami z dzielni? Przyjdą z bejsbolem i policzą gnaty. Nie dzielisz się z banksterami Maowieckiego? Przyjdą gnidy z urzędu skarbowego i wylądujesz na bruku.

Gość 13 stycznia 2017 roku
22:11

Socjalizm gospodarczy w czystej postaci. Najważniejsze dla Morawieckiego są wskaźniki gospodarcze, PKB, inwestycje żydokorporacji, budżet, prezentacje, wykresy. Zapomniał tylko, że Polska bogata jest nie tymi cyferkami, tylko portfelem rodziny i obywatela! Złodzieje banksterzy położą teraz łapę na gotówce, przecież to jest zamach na wolność! Ja nie używam karty płatniczej ze względów ideologicznych, bo czemu mam dawać zarabiać żydofinansjerze pod szyldem visa/mastercard? Gotóka to ostatnia ostoja wolności! Po kartach przyjdą czipy RFID, ale chyba o to PiSowi chodzi, bo przyszły rozkazy z Waszyngtonu od żydów za stacjonowanie Amerykanów.

Gość 14 stycznia 2017 roku
12:24

"Piłat obawia się, że nowe ograniczenia często będą stosowane do zwykłych przedsiębiorców, którzy dokonają płatności gotówkowych ze względu na brak wiedzy o konsekwencjach takiego postępowania, a nie z chęci unikania opodatkowania." W dzisiejszych czasach brak wiedzy? To co to za przedsiębiorca co nie orientuje się w przepisach jakie obowiązują przy rozliczaniu się z działalności? Śmiechu warte!!! Za brak wiedzy trzeba płacić!!!

Gość 15 stycznia 2017 roku
15:57

Gość z 12:24 - z choinki się urwałeś? Nadążanie za dziesiątkami tysięcy stron corocznie uchwalanego, wewnętrznie sprzecznego prawa jest po prostu fizycznie niemożliwe!!! Co ma znaczyć to "w dzisiejszych czasach"? To, że można w necie znaleźć kilka różnych orzeczeń różnych sądów w takiej samej sprawie? Co do której trzeba mieć świadomość? Nie pieprz głupot, skoro nie znasz realiów, okej?

32548