Komentarze na temat artykułu

Normalny 10 stycznia 2017 roku
12:24

A co to ma wspólnego z gospodarką?

Dasiu 10 stycznia 2017 roku
14:59

Ojj... Może dożyjemy normalnych czasów, gdy w szkole, zamiast bezsensownego czytania poezji, dzieci uczyć się będą interpretować memy. Obecnie nawet redaktorzy serwisów internetowych mają z tym problem...

Łukasz 10 stycznia 2017 roku
15:18

Nie wykadzaliście domów to teraz macie :D Kto to w ogóle wymyślił żenada

PrawicaPolska 10 stycznia 2017 roku
21:20

Nie rozumien - obcy, watykański, kapitał tej włoskiej firmy, bo zarejestrowanej we Włoszech, korzysta z dotacji budżetowych, z podatków Polaków, natomiast Polacy takich dotacji nie otrzymują? Co to za dziki Kraj?

ważka 11 stycznia 2017 roku
13:11

Za 8 lat NIErządu POPSL to smog był zamiatany "pod dywan" bo partia POprawnych oszustów tak dotowała dla swoich aby żyło się TYLKO im lepiej /bo za 6 tyś. zł. to tylko głupi lub idiota pracuje - pewnie mały złodziejaszek wg. Bieńkowskiej/ , że wszystkie ulgi polikwidowali Polakom i zaczęli palić byle czym, a smród wtedy nosił się - panoszył po całej Polsce jak te afery zbawców "zielonej wyspy" którym to nie przeszkadzało, bo oni wszystko mieli "zgodnie z prawem" naginanym do własnych potrzeb. Teraz kiedy się zmienił rząd to raptem wszystko jest be, gdzie pracowano za 2,50 zł na godzinę to było CACY. Może gdyby tak zbawcy narodu nie okradali Polaków ze wszystkiego i OFE to teraz ludzie paliliby ekologicznie, a tak to 8 lat poprzedniego rządu zostało stracone, bo w tym temacie nic a nic nie zrobili. Ot takie cuda tuSSka i jego ekipy na "zielonej wyspie".

Gość 12 stycznia 2017 roku
21:27

chyba autor nadinterpretuje treść mema. po pierwsze "krakowianie dziękują za przekazanie przeznaczonych im pieniędzy komu innemu, ironicznie zwracając uwagę, na problem, ktory zamiata sie pod dywan zamiast zająć się nim w trybie natychmiastowym!!!!!!Nigdzie nie jest też napisane, ze winowajcą smogu jest Rydzyk. to produkt chorej wyobraźni autora. Prawda jest natomiast taka, ze zanieczyszczenie powietrza w polsce jest extremalnie wysokie porownywalne z krajami 3 swiata jak Indie Pakistan, a zyjemy w Eurpie i weszlismy do Unii i to my zatruwamy powietrze nie tylko siebe, ale i panstwom ościennym szanowny ignorancki autorze.

Gość 13 stycznia 2017 roku
10:12

Najłatwiej w Polsce jest rzucić hasło kościół lub Rydzyk i mamy wojenkę. Trzeba być kompletnym kretynem, żeby tak, na samo hasło dać sobą manipulować, ale jak widać przy takim rozwiązaniu nie trzeba myśleć i takich niemyślących mamy w społeczeństwie !!!

dron67 14 stycznia 2017 roku
18:09

weszlismy do Unii i to my zatruwamy powietrze nie tylko siebe, ale i panstwom ościennym szanowny ignorancki autorze...'' POczytaj sobie, żeby nie sadzić takich bąków: http://wgospodarce.pl/informacje/32563-kto-zatruwa-powietrze-w-ue-niemcy-i-francja http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=19497&Itemid=119

Łukasz 15 stycznia 2017 roku
22:36

Zarówno pył PM 10, jak i pył PM2.5, powstaje tylko i wyłącznie w dużych zakładach przemysłowych, posiadających elektrofiltry. Jeszcze nie widziałem chaty z piecem i kominem z elektrofiltrem.

32478