tag

Caritas

12 sierpnia

19 września

Caritas zbiera żywność dla najuboższych

Zbiórka płodów rolnych i produktów żywnościowych rozpoczęła się dziś na poznańskich targowiskach. Zgromadzone produkty trafią do działających w Poznaniu jadłodajni Caritas. Akcja potrwa do soboty

26 sierpnia

Polski Caritas na pomoc Italii

Caritas Polska przekazała 50 tys. euro na pomoc poszkodowanym w wyniku trzęsienia ziemi we Włoszech - poinformował dziś rzecznik Caritas Paweł Kęska.

9 czerwca

Wcześniejsze publikacje

Pozostałe publikacje o tym tagu

31 października 2013 roku

Caritas apeluje o pomoc dla bezdomnych

Caritas Polska apeluje o pomoc dla bezdomnych. Organizacja od 1 do 20 listopada będzie prowadzić zbiórkę funduszy na rzecz prowadzonych przez nią jadłodajni i noclegowni.

26 sierpnia 2013 roku

Dzieci miały wakacje - dzięki pomocy ludzi dobrej woli

Dziś mamy w Polsce około milion trzystu tysięcy dzieci żyjących w biedzie. Przykre i bolesne jest to, kiedym cierpią najsłabsi. Zadaniem całego społeczeństwa jest aby w jakiś sposób zapobiegać tej biedzie. Chcemy dać dzieciom szansę na realizację ich marzeń, na odkrycie „niezdobytych lądów”.

23 sierpnia 2013 roku

"Darmowa" edukacja

Propaganda na temat polityki prorodzinnej i bezpłatności edukacji w Polsce szaleje na całego. Według danych statystycznych rodzice na wydatki szkolne średnio przeznaczają 1122 zł. Te same dane podają również, że najtańszy plecak kosztuje 5 zł. Bardzo ciekawie wypada konfrontacja tych informacji z rzeczywistością.

25 marca 2013 roku

Chleb dobroci dla głodnych na Wielkanoc

"Mieszkańcy Lubelszczyzny ubożeją, wsparcie jest bardzo potrzebne. Dostajemy znacznie więcej podań o pomoc niż w ubiegłych latach. Przychodzą matki z dziećmi, ludzie starsi, proszą o jedzenie"