tag

charytatywność

20 marca

Pomóc małej Laurce

Laura jest 15-miesięcznym dzieckiem, śliczną małą dziewczynką. Jednak mało przybiera na wadze, nie potrafi siedzieć, raczkować ani pokazać, że chce zabawkę. Urodziła się 2,5 miesiąca przed terminem i jej organizm nie zdołał dogonić rówieśników w rozwoju. Ważna jest więc rehabilitacja, a to duży koszt. Tata Maciej, mama Agnieszka Wojtaszczykowie i jej kierowniczka z placówki Kasy Stefczyka w Łodzi walczą o normalne życie dla Laurki.

22 grudnia

PWPW odkłamuje historię i nikogo nie zostawia bez pomocy

W 2016 roku ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych wydano 4 251 402,14 złotych. Pracownicy PWPW korzystają z zapomóg "losowych", a także z pomocy rzeczowej. Dofinansowywanie przyznawane jest pracownikom na wczasy, kolonie i obozy dla dzieci oraz sport i kulturę. Decyzją zarządu przyznaje się na każde dziecko 4 tys. zł jednorazowo becikowego oraz dodatkowy urlop. PWPW pomogła również ukraińską rodzinę oraz

15 lipca

20 czerwca

Ekspertka: filantropia czy sponsoring to nie jest CSR

Aby działania z zakresu tzw. CSR (Corporate Social Responsibility - społeczna odpowiedzialność biznesu) miały sens, muszą być bezpośrednio związane z podstawową działalnością firmy - mówi PAP Irena Pichola, ekspertka od społecznej odpowiedzialności biznesu w Deloitte.

Wcześniejsze publikacje

Pozostałe publikacje o tym tagu