tag

media społecznościowe

8 sierpnia

4 maja

17 listopada

Snap Inc. już wkrótce wejdzie na giełdę?

Jeden z najszybciej rozwijających się startupów na świecie, Snap Inc. (spółka-matka Snapchata), Choć jej dochody nie są do końca znane, według nieoficjalnych źródeł już wkrótce ma szansę wejść na giełdę.

8 listopada

Wcześniejsze publikacje

Pozostałe publikacje o tym tagu

9 czerwca 2016 roku

Firmy szukają pracowników na... Facebooku

Rekomendacje to coraz popularniejsze narzędzie rekruterów. W ostatnim czasie często do polecania pracy i kandydatów do pracy służą media społecznościowe, głównie Facebook. Poprzez social media najczęściej szuka się osób na stanowiska o dużej rotacji, pracowników z wąską specjalizacją, pracowników reklamy i programistów.

5 maja 2016 roku

Polacy porzucają gazety i telewizję. Wolą portale społecznościowe

Polacy odchodzą od prasy i telewizji, zyskują za to portale społecznościowe - wynika z najnowszych badań TNS. „Potrzebujemy chwili wytchnienia, żeby nabrać dystansu do rzeczywistości i podzielić się swoimi opiniami o zachodzących zmianach ze znajomymi" - ocenia prof. Mrozowski.

29 lutego 2016 roku

Facebook otwiera w Warszawie nową siedzibę

Facebook otwiera w Warszawie nowe biuro, które ma być siedzibą koncernu na państwa Europy Środkowo-Wschodniej. Koncern chce pomagać m.in. lokalnym firmom w działaniach marketingowych - powiedział Robert Bednarski.

3 października 2014 roku

Komunikacja internetowa ważna dla rynku kapitałowego

Rola blogów, forów internetowych i serwisów społecznościowych, jako źródła informacji na rynku kapitałowym będzie rosnąć, ale najbardziej wiarygodne informacje znajdują się na stronach www spółek giełdowych - ocenili w badaniu indywidualni inwestorzy giełdowi.

22 czerwca 2014 roku

Co Polska zrobi z aferą taśmową?

W interesie Polaków jest znać kulisy decyzji, które podejmują ważne osoby w państwie. Mają je ujawnić kolejne nagrania podsłuchanych ważnych osób w państwie. Czy nic temu nie przeszkodzi? Ujawnienie rozmowy Sławomira Nowaka z PO z Andrzejem Parafianowiczem skutkowała odejściem z partii polityka i zawieszeniem w czynnościach wiceprezesa ds. korporacyjnych PGNiG Parafianowicza.

4 lutego 2014 roku

Firmy pożyczkowe coraz bardziej aktywne w internecie

Działalność czołowych firm pożyczkowych w Internecie nie ogranicza się tylko do oferowania swoich usług. Prowadzą tam również aktywną komunikację z dotychczasowymi oraz potencjalnymi klientami. Potwierdzają to wyniki badania „Aktywność firm pożyczkowych w sieci” przeprowadzonego wspólnie przez Loan Magazine, Ferratum Bank i Brand24.