tag

PO

10 sierpnia

9 sierpnia

8 sierpnia

6 sierpnia

Wcześniejsze publikacje

Kim są „ojcowie chrzestni" przestępczych karuzel finansowych? Kto kręcił tym „diabelskim młynem” wyłudzeń i oszustw?

Systemowa degrengolada etyczna za rządów PO-PSL przybrała skandaliczny charakter także w gospodarce i finansach To właśnie powszechne kłamstwo, niepohamowana chciwość i brak morale umożliwiało przez lata rozkradanie polskiego majątku, karuzelę afer i gigantyczne wyłudzenia podatkowe. Uprzywilejowane gangi i sitwy, często chronione przez „nadzwyczajną kastę ludzi” umożliwiły przekręty na setki miliardów złotych

Pozostałe publikacje o tym tagu

14 kwietnia 2017 roku

PiS publikuje "afery koalicji PO-PSL"

115 spraw zawiera przekazany w piątek PAP wykaz Prawa i Sprawiedliwości zawierający "afery koalicji PO-PSL". Wśród nich wymieniono m.in. aferę: taśmową, hazardową, czy Amber Gold.

24 sierpnia 2016 roku

Afera reprywatyzacyjna: PO murem za Gronkiewicz-Waltz

Będziemy bronić i wspierać prezydent Warszawy Hannę Gronkiewicz-Waltz, bo jest dobrym prezydentem miasta, ale też obiektem zmasowanego ataku politycznego i partyjnego - powiedział dziś szef PO Grzegorz Schetyna.

23 sierpnia 2016 roku

PO o budżecie na 2017 rok: Nierealny

Wstępny projekt budżetu na 2017 r. jest nierealny, nieodpowiedzialny i niebezpieczny dla rozwoju Polski; to dowód na fiasko polityki gospodarczej PiS - mówili dziś politycy PO: Izabela Leszczyna i Janusz Cichoń.

22 sierpnia 2016 roku

Mazurek: za zamieszanie z reprywatyzacją odpowiada prezydent Warszawy

Za zamieszanie związane z reprywatyzacją w Warszawie odpowiedzialna jest prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz - uważa rzeczniczka klubu PiS Beata Mazurek. Nie twierdzę, że Gronkiewicz-Waltz dawała przyzwolenie; być może nie miała właściwego nadzoru - dodała.

9 sierpnia 2016 roku

PO: chcemy odblokować inwestycje wiatrakowe

Wiatraki będzie można stawiać w odległości minimum 800 metrów od najbliższych zabudowań, a nie, jak określa to obowiązująca tzw. ustawa wiatrakowa, w odległości większej niż dziesięciokrotność ich wysokości - stanowi projekt ustawy, który we wtorek złożyła w Sejmie Platforma Obywatelska.

22 lipca 2016 roku

PO jednak chce odrzucenia TTIP oraz CETA

Odrzucenia w pierwszym czytaniu poselskich projektów uchwał w sprawie umów TTIP oraz CETA domaga się Platforma Obywatelska. Zdaniem Marcina Święcickiego z PO argumenty autorów projektów są nieaktualne.

17 czerwca 2016 roku

Prawie połowa Polaków źle ocenia sytuację w kraju

33 proc. Polaków ocenia, że sytuacja w naszym kraju zmierza w dobrym kierunku, przeciwnego zdania jest 47 proc., zaś 20 proc. nie ma wyrobionej opinii - wynika z czerwcowego badania CBOS.

5 czerwca 2016 roku

"wSieci": Kto i jak robi Polsce złą prasę na Zachodzie

Aleksandra Rybińska, Bronisław Wildstein i Piotr Cywiński w kilku artykułach w tygodniku „wSieci” analizują mechanizm przedstawiania Polski w negatywnym świetle przez światowe media. To jest walka. Bezpardonowa walka o polityczne wpływy i pieniądze przy użyciu wszelkich pozamilitarnych środków. Kto tego nie widzi i nie rozumie, ten jest ślepcem lub nie chce rozumieć… – komentuje sytuację Piotr Cywiński

30 maja 2016 roku

Minister zdrowia o trudnej sytuacji z CZD: To za rządów PO najmocniej rosły długi Centrum

Po raz pierwszy od dawna zauważono problemy szpitala. Obecny rząd zauważył problemy szpitala, jego ogromne zadłużenie i w styczniu udzielił mu pożyczki 100 mln złotych — mówił minister zdrowia Konstanty Radziwiłł podczas konferencji prasowej, na której odniósł się do trwającego od kilku dni strajku pielęgniarek w Centrum Zdrowia Dziecka.

24 maja 2016 roku

Wydatki za rządów PO? 467,5 tys. zł na portal z horoskopami dla zwierząt

Państwa i rządy wydają gigantyczne kwoty z pieniędzy podatników na rozmaite dziwactwa. Także w Polsce. Jednym z nich jest projekt z okresu rządów PO - 460 tys. zł w ramach unijnego programu rozwijania innowacyjnej gospodarki przeznaczono w owym czasie na horoskopy. Dla czworonogów.