tag

radio

13 lipca

17 czerwca

22 lutego

10 stycznia

Wcześniejsze publikacje

Beata Szydło: Rząd wywiązał się ze swoich zobowiązań

Rząd wywiązał się ze swoich zobowiązań i dotrzymał słowa - powiedziała dziś premier Beata Szydło w Programie I Polskiego Radia, oceniając mijający rok rządów. Zapowiedziała, że przyszły rok będzie stał pod znakiem gospodarki i rozwoju.

Pozostałe publikacje o tym tagu

23 maja 2014 roku

STS upomina rozgłośnie radiowe: Dość niesmacznych reklam w czasie chronionym

Stowarzyszenie „Twoja Sprawa” promuje akcję wysyłania maili do 32 stacji radiowych nadających w Polsce, które – w czasie chronionym (od godz. 6 do 20) emitują reklamy środków na potencję. Są to m. in.: RMF FM, Zet, TOK FM, Vox FM, WAWA, Antyradio, Eska, Zet Gold, Złote Przeboje i Rock Radio. Od 6 maja w akcji wzięło udział ponad 2,5 tys. osób.

15 kwietnia 2014 roku

Fryzjer wygrał z ZAiKS-em

Świdnicki sąd oddalił w poniedziałek powództwo Stowarzyszenia Autorów ZAiKS, które domagało się od właściciela niewielkiego zakładu fryzjerskiego w Wałbrzychu (Dolnośląskie) opłat za emitowaną z radia muzykę. Wyrok nie jest prawomocny.r

5 lutego 2014 roku

Czy kolejki do lekarzy są zamierzonym elementem systemu? "Mniej chorzy wyzdrowieją, bardziej chorzy umrą"

Bulwersującą informację podał dziennikarz "Rzeczpospolitej" Dominik Zdort na antenie Radia PLUS w ubiegły czwartek, podczas programu Rafała Ziemkiewicza "Plusy Dodatnie, Plusy Ujemne". Przytoczył on osobę swojego kolegi z redakcji - Romana Młodkowskiego, który w rozmowie z prominentnym politykiem Platformy Obywatelskiej, bliskim sfer rządzących miał ujawnić, iż długie kolejki do lekarzy są zamierzonym elementem systemu.

4 lutego 2014 roku

ZUS zagląda do łóżka - pyta jakie relacje łączą męża z żoną i czy są dość intymne by wypłacić rentę

Radio TokFM opisuje sprawę jednej ze swoich słuchaczek, której ZUS kazał odpowiadać na pytania dotyczące jej życia ze zmarłym mężem. Chodziło o rentę. "Jakie były relacje między małżonkami? Czy łączyła ich duchowa więź? A może więź wyłącznie fizyczna? Takie - bardzo osobiste kwestie - może badać ZUS przed przyznaniem renty rodzinnej po zmarłym mężu czy żonie" - informuje radio.

4 lutego 2014 roku

3 mln gospodarstw domowych zalega z opłatą za radio i telewizję

Z opłatą abonamentu radiowo-telewizyjnego zalega blisko trzy miliony gospodarstw domowych. Zaległości wynoszą blisko 2,3 mld zł - poinformowała PAP Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji. Według niej z roku na rok opłatę w terminie płaci coraz mniej abonentów.

13 stycznia 2014 roku

Od tej opłaty nikt się nie uwolni, chyba że wykaże brak możliwości

Opłata audiowizualna nie będzie pobierana za faktyczne korzystanie z programów nadawców publicznych, ale za możliwość odbioru programów. Będzie obowiązkowa i powszechna. Państwo zagwarantuje każdemu obywatelowi usługę, a to czy z niej skorzysta, zależy od niego - mówi Bogdan Zdrojewski.

21 listopada 2013 roku

Czy to będzie polski Youtube? TVP pracuje nad medialnym projektem

Telewizja Polska ma zająć się stworzeniem Biblioteki Cyfrowej Mediów Publicznych. Za kilkadziesiąt milionów złotych powstać ma serwis nazywany polskim Youtubem, w którym obejrzymy stare filmy, audycje czy mecze naszej reprezentacji - informuje "Wirtualna Polska".

14 sierpnia 2013 roku

Turyści wystrychnięci na dudka

Bielskie biuro OK Services Travel odwołało środowe wyjazdy do Bułgarii, Chorwacji i na grecką wyspę Korfu. W ogłoszeniu umieszczonym na stronie internetowej poprosiło klientów, by nie przychodzili na miejsce zbiórek.

2 sierpnia 2013 roku

Orzeł (już) nie może

Wystraszono nam sponsorów – żali się w rozmowie z serwisem dziennik.pl Wojciech Borowik, szef Fundacji Polska Obywatelska, która miała współfinansować kampanię „Orzeł może”. FPO wycofała się z projektu i zwróciła pieniądze Narodowemu Centrum Kultury. Wydaje się, że znamy już koszty tej absurdalnej akcji.