tag

śledztwo

20 marca

13 marca

Niezalezna.pl: Tusk wezwany na środę do prokuratury

Według portalu niezalezna.pl pod lupą śledczych znalazły się m.in. wizyty Rosjan w siedzibie SKW oraz delegacje gen. Janusza Noska oraz Piotra Pytla do Rosji. w Polsce funkcjonariusze FSB mieli możliwość swobodnego poruszania się po siedzibie SKW, a na służbowym parkingu stał ich samochód, którego nie sprawdzono m.in. pod kątem urządzeń szpiegowskich.

27 listopada

18 września

„wSieci”: CBA uderzy jesienią

Nie ma świętych krów! Stanisław Janecki zapowiada nadciągające afery, które wstrząsną polską, a Andrzej Rafał Potocki wykazuje w nowym numerze tygodnika „wSieci” jak głęboko sięga przestępczy proceder wokół warszawskich reprywatyzacji

Wcześniejsze publikacje

Prokuratura w Panamie przeszukuje biura Mossack Fonseca

Prokuratorzy wkroczyli do biur firmy Mossack Fonseca dla zebrania materiału dowodowego. Trwa przeszukanie i wstępna analiza dokumentów - poinformował we wtorek wieczorem czasu lokalnego prokurator generalny. Budynek jest otoczony przez kordon policji

Pozostałe publikacje o tym tagu

13 lipca 2015 roku

INFOAFERA: UKNF na celowniku CBA

Wysocy rangą funkcjonariusze Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) podejrzani o korupcję przy przetargach informatycznych? Śledztwo w tej sprawie od roku prowadzi Centralne Biuro Antykorupcyjne (CBA).

26 września 2014 roku

Jest śledztwo w sprawie działalności linii lotniczej

Warszawska prokuratura wszczęła śledztwo ws. działalności spółki 4 YOU Airlines, która sprzedawała w internecie bilety lotnicze, sugerując, że jest przewoźnikiem lotniczym. Z informacji Urzędu Lotnictwa Cywilnego wynika, iż nie jest ona takim przewoźnikiem.