tag

tajemnica bankowa

15 stycznia

Deutsche Bank wprowadza zakaz korzystania z sms-ów i aplikacji typu WhatsApp

Działania banku związane są z wymogami prawa dotyczącymi bezpieczeństwa danych bankowych. Mają też oczyścić reputację banku, nadwerężoną szeregiem dochodzeń w sprawie wyjaśnienia jego roli w sprzedaży tzw. toksycznych długów, manipulowania stopami procentowymi i praniem brudnych pieniędzy w Rosji.

5 stycznia

14 października

7 maja

Wcześniejsze publikacje

Na jeden temat przy czwartku: Tajemnica Bankowa

Najnowszy pomysł Jacka Vincenta to pełen wgląd w nasze prywatne konta bankowe, fundusze emerytalne, ubezpieczenia. Chce sobie wejrzeć, a czemu by nie! Czy na sali jest ktokolwiek, kto twierdzi, że Jacek liczy na to, że teraz wszyscy powsadzamy nieopodatkowane pieniądze pochodzenia przemytniczego, albo z handlu żywym towarem na konta bankowe i poczekamy, aż Jacek wejrzy i zabierze, co jego?

Własność prywatna, własnością drugiej kategorii

Źródło strona www MF

Okazuje się, że złodziej nie przychodzi skrycie uzbrojony w wytrych i spryt, ale w świetle jupiterów ogłaszając że nasze jest jego dla dobra ogółu, a jego bronią jest kolejna ustawa przegłosowana dzięki dyscyplinie partyjnej.

Austria ograniczy tajemnicę bankową

Po ponad 24-godzinnych, burzliwych negocjacjach, liderzy austriackiej koalicji porozumieli się w piątek wieczorem w sprawie ograniczenia tajemnicy bankowej. Austria nadal jednak będzie chronić konta swoich obywateli.