autor

Zamiast słów

27 lipca

21 lipca

18 lipca

10 lipca

Czy tak wygląda nowa Tesla?

Elon Musk, szef firmy Tesla produkującej nowoczesne, elektryczne samochody, podzielił się na Twitterze zdjęciem, które wzbudziło emocje.

Wcześniejsze publikacje

Pozostałe publikacje tego autora

31 maja 2017 roku

Polskie specjały na chińskich stołach WIDEO

Zbliżenie Polski z Chinami jest faktem, zaś współpraca w ramach handlu i projektu Nowego Jedwabnego Szlaku jeszcze nigdy nie była tak owocna jak teraz. Nie dziwi więc zainteresowanie Chińczyków Polską i tym co oferuje - ze szczególnym uwzględnieniem polskiej kuchni.

4 maja 2017 roku

Patriotyzm po rosyjsku - Putin na dekolcie

Władimir Putin od lat lansowany jest w Rosji na symbol mężczyzny i seksapilu. Teraz specjalna linia odzieży "patriotycznej" pozwala Rosjankom na umieszczenie wizerunku "wodza" na dekolcie.

19 kwietnia 2017 roku

15 lat tradycji w nagradzaniu innowatorów - Techno Biznes 2017 WIDEO

15 lat tradycji w nagradzaniu najnowocześniejszych, najoryginalniejszych i najbardziej innowacyjnych technologii i rozwiązań w finansach, bankowości, logistyce i ubezpieczeniach - oto najkrótsze podsumowanie tegorocznej gali Techno Biznes organizowanej co roku przez "Gazetę Bankową".

15 marca 2017 roku

ZAMIAST SŁÓW: Qatar Airways pokazała nową luksusową klasę

Akbar al-Baker zapowiedział, że do końca bieżącego roku wszystkie Boeingi 777-300ER oraz Airbusy A350 zostaną wzbogacone o nowe wnętrza, a w kolejnych latach także Boeingi 787 oraz Airbusy A380. Jaka będzie cena biletów? Według zapowiedzi przewoźnika, będzie zaczynać się od kwoty 4,6 tys. dolarów (18,7 tys. złotych).

9 marca 2017 roku

Polskie drogi wodne - organizacje ekologiczne atakują GRAFIKA

Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej ma dość śmiały plan ponownego użeglownienia polskich dróg wodnych. Transport wodny jest najbardziej ekologicznym ze wszystkich możliwych rozwiązań. Organizacje ekologiczne są odmiennego zdania, mimo, iż rozwinięta sieć dróg wodnych u naszych zachodnich sąsiadów już im nie przeszkadza.

20 lutego 2017 roku

ZAMIAST SŁÓW: AWACS wylądował na Okęciu

Natowski samolot systemu wczesnego ostrzegania AWACS wylądował w poniedziałek na warszawskim Okęciu; kolejna wizyta maszyny zbiega się tym razem z konferencją komponentu E-3-A zarządzającego flotą AWACS - po raz pierwszy odbywa się poza siedzibą E-3-A w Geilenkirchen

9 stycznia 2017 roku

Trzy zaskakujące mapy Chin

W ostatnich latach Chiny wyrastają na jednego z największych graczy globalnej gospodarki. Po latach kryzysów spowodowanych przez centralnie planowany model gospodarki Państwo Środka poszło tzw. trzecią drogą.