tag

telewizja

Dzisiaj

Wczoraj

21 maja

18 maja

Wcześniejsze publikacje

Łapiński: Uchodźcom pomagać na miejscu

Uchodźcom należy pomagać na miejscu, trzeba skupić się na rozwiązaniu konfliktu w Syrii - mówił w niedzielę rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński. Ocenił też, że zmianę stanowiska Platformy Obywatelskiej w sprawie przyjmowania uchodźców można nazwać "saltem Schetyny".

Pozostałe publikacje o tym tagu

21 marca 2017 roku

Na oglądanie treści wideo poświęcamy 4 godziny dziennie

Polacy poświęcają średnio 4 godziny dziennie na oglądanie treści wideo w telewizji i internecie. Coraz większa oferta wymusi zmiany na rynku mediów - wynika z przedstawionego we wtorek raportu firmy doradczej PwC.

22 lutego 2017 roku

Projekt ustawy o abonamencie RTV jeszcze w lutym

Abonament jako zasada zostanie utrzymany, jednak zostaną zaproponowane rozwiązania dla płatników abonamentu zarówno dla tych, którzy uchylali się od płacenia abonamentu jak i dla tych, którzy regularnie i w sposób zdyscyplinowany ten abonament płacili – zapowiedział Jarosław Sellin

5 października 2016 roku

Co z nadzorem nad spółkami Skarbu Państwa?

Nadzór nad spółkami Skarbu Państwa musi być dokładniejszy, a oprócz tego, że ministrowie będą zarządzać merytorycznie swoimi spółkami, nadzór finansowy i kadrowy powinien być w kancelarii premiera, żeby uniknąć nieporozumień - powiedział dziś szef Komitetu Stałego RM Henryk Kowalczyk

27 lipca 2016 roku

Stanecki: „ŚDM to okazja dla wzorcowej realizacji misji publicznej TVP”

XXXI Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 to kontynuacja międzynarodowych, religijnych spotkań młodych z całego świata, które powstały z inicjatywy papieża Jana Pawła II. To także kolejny sprawdzian dla polskich służb bezpieczeństwa i wreszcie wielkie przedsięwzięcie infrastrukturalne, logistyczne i medialne. Telewizja Polska jako główny nadawca ŚDM komentuje: „to służba i misja dla TVP”

26 lipca 2016 roku

Wiemy ile zarabia szefostwo włoskiej telewizji RAI

Włoska telewizja RAI ujawniła zarobki 94 osób ze swego kierownictwa, przekraczające 200 tysięcy euro rocznie. Pensje zostały upublicznione w internecie w ramach operacji przejrzystości wprowadzonej przez nadawcę. Najwyższa pensja to 650 tysięcy euro.

22 lipca 2016 roku

Koniec ery magnetowidu

Japońska firma Funai Electric, która po wycofaniu się Panasonica w 2012 roku była ostatnim producentem magnetowidów na świecie, ogłosiła zaprzestanie ich produkcji do końca lipca. Tym samym po 60 latach magnetowidy ostatecznie odchodzą do lamusa

9 czerwca 2016 roku

Netflix bada swoich odbiorców

Netflix jest obecnie najpopularniejszą legalną platformą do oglądania seriali telewizyjnych jaka istnieje dlatego firma postanowiła zbadać preferencje swoich klientów.

16 maja 2016 roku

Czabański: rozważamy obniżenie opłaty audiowizualnej

Rozważamy i nie jest wykluczone, że obniżymy składkę audiowizualną z 15 zł do ok. 12 zł - powiedział pełnomocnik rządu ds. reformy mediów Krzysztof Czabański. We wtorek ma się odbyć wysłuchanie publiczne dot. projektu tzw. dużej ustawy medialnej.

16 maja 2016 roku

Wielki festiwal serialowego fenomenu

Od 19 do 22 maja czeka nas największe wydarzenie związane z tym wielkim fenomenem kulturalnym ostatniej dekady. Pierwszy raz w Polsce odbędzie się bowiem wydarzenie, które tak kompleksowo prezentuje zjawisko, jakim jest nowa fala seriali autorskich.