tag

wSieci

Wczoraj

Na łamach nowego numeru „wSieci”: Pięścią i zagranicą

W najnowszym wydaniu „wSieci” dalszy ciąg bitwy o reformę sądownictwa. Publicyści tygodnika komentują wydarzenia ostatnich dni, podczas których totalna opozycja przeniosła próbę zablokowania naprawy Polski z parlamentu na ulicę, a także na forum międzynarodowe. Na łamach nowego „wSieci” zamiar rozpętania chaosu przez opozycję komentują m.in.: Wojciech Biedroń, Krzysztof Feusette, Stanisław Janecki, Marzena Nykiel, Marek Pyza, Marcin Wikło, Piotr Zaremba

9 lipca

W najnowszym numerze tygodnika "wSieci": Buntownik za sześć funtów

- Przegrał, ale nie chce zejść ze sceny. Mateusz Kijowski, dawny lider KOD, zwany przez prokuraturę Mateuszem K., desperacko walczy o przetrwanie. A im bardziej walczy, tym bardziej się pogrąża –Maja Narbutt na łamach wSieci przedstawia analizę upadku – byłego już - przywódcy KOD.

2 lipca

Na łamach nowego numeru „wSieci”: Mamy dowód! Platforma kryła Amber Gold

W najnowszym tygodniku „wSieci” Marek Pyza i Marcin Wikło ujawniają notatkę szefa ABW, Krzysztofa Bondaryka, która pokazuje skandaliczną prawdę o postawie PO wobec Amber Gold. Dotychczas niejawna notatka dobitnie wskazuje na bezczynność Platformy Obywatelskiej i służb wobec działalności przedsiębiorstwa Marcina P.

18 czerwca

Jacek Kurski, prezes TVP w nowym numerze „wSieci”: Wytrzymam tę presję

Kumulacja tych spraw związana jest z faktem, że telewizja publiczna odbudowuje swoją podmiotowość i jest kotwicą pewnej normalności. W związku z tym próbuje się wzniecać wokół telewizji, przy każdej okazji lub bez okazji, niepokój wśród widzów, posługując się wymyślonymi materiałami, tzw. fake newsami – mówi Jacek Kurski, prezes Telewizji Polskiej w wywiadzie udzielonym Michałowi Karnowskiemu

Wcześniejsze publikacje

Małgorzata Wassermann: Nie boję się ataków

W ostatnim czasie do komisji wpłynął materiał dowodowy, który jest bardzo mocny, a dla niektórych porażający – czytamy w najnowszym numerze tygodnika „wSieci” w rozmowie z Małgorzatą Wassermann. Z przewodniczącą sejmowej komisji śledczej ds. Amber Gold rozmawia Wojciech Biedroń.

Na łamach nowego numeru „wSieci”: Jacek Saryusz-Wolski przerywa milczenie

Specjalnie dla tygodnika „wSieci” pisze prof. Adam Glapiński, prezes Narodowego Banku Polskiego – w artykule „Dobra gospodarka potrzebuje dobrego państwa” analizuje globalną sytuację gospodarczą i ocenia, jak w tej układance wygląda Polska. W świecie na nowo wzrasta rola państwa w rozwiązywaniu problemów gospodarczych. To odpowiedź na konsekwencje globalizacji, które szczególnie wyraźnie dały się odczuć w czasie kryzysu oraz letargu, w jakim znalazła się światowa gospodarka w ostatniej dekadzie

Nowy numer „wSieci”. Wojciech Jasiński: „PKN Orlen to filar Polski”

”Nie znajdziemy w świecie przykładu gospodarki, która odniosłaby realny sukces bez świadomej polityki wsparcia ze strony państwa” – w najnowszym numerze tygodnika „wSieci” prezes Wojciech Jasiński, w rozmowie z Jackiem i Michałem Karnowskimi mówi m.in. o sukcesach Polskiego Koncernu Naftowego Orlen

Pozostałe publikacje o tym tagu

21 maja 2017 roku

Tygodnik „wSieci” ujawnia: "Caracale to afera Platformy"

W najnowszym wydaniu tygodnika „wSieci” dziennikarze wykazują, że przetarg na helikoptery i wygrana francuskich Caracali były patologicznym, niebywałym wręcz przekrętem, za który odpowiedzialność ponosi Platforma Obywatelska. To w czasie rządów PO-PSL rozpisano największe zamówienie na sprzęt dla polskiej armii i wtedy warunki przetargu zmieniały się coraz bardziej na korzyść francuskiego koncernu Airbus

22 kwietnia 2017 roku

Jedź bezpiecznie na majowy weekend! Tygodnik „wSieci” z aktualną mapą samochodową Polski z fotoradarami

Samochodowa mapa Polski 2017 z zaznaczonymi punktami, w których stoją działające fotoradary, wraz z oznaczonymi odcinkowymi pomiarami prędkości i fotorejestratorami przejazdu na czerwonym świetle dostępna jest z nowym, „majówkowym” wydaniem tygodnika „wSieci”. Jak zapewniają przedstawiciele Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego – sieć funkcjonujących fotoradarów stale się powiększa, zatem warto zdjąć nogę z gazu podczas wiosennych podróży.

22 kwietnia 2017 roku

W nowym podwójnym numerze „wSieci”: Sikorski – kłamcą smoleńskim

W nowym wydaniu tygodnika „wSieci” dziennikarze dowodzą, że Radosław Sikorski zeznając pod przysięgą mijał się z prawdą w sprawie zaangażowania MSZ w organizację obchodów rocznicowych w Katyniu w 2010 r. Dotarliśmy do dokumentów, które udowadniają, że nie mówił prawdy. Ówczesny szef MSZ był na każdym etapie informowany o ustaleniach dotyczących wyjazdu – piszą Marek Pyza i Marcin Wikło.

2 kwietnia 2017 roku

W nowym numerze „wSieci” – Smoleński dramat w obrazach

Tygodnik „wSieci” publikuje w nowym wydaniu serię wyjątkowych, nieznanych dotąd zdjęć, które pozwalają na nowo przyjrzeć się tragedii smoleńskiej. Marek Pyza i Marcin Wikło w zebranym materiale zdjęciowym pokazują, że „dramat, który wstrząsnął Polską, miał swój początek w pozornie błahej politycznej grze. Atak rządu Donalda Tuska na prezydenta Lecha Kaczyńskiego stopniowo przybierał na sile, by zakończyć się tragedią w sobotni poranek 10 kwietnia 2010 r."

30 marca 2017 roku

„wSieci Extra” na Kongres Innowatorów 2017 już dostępne dla Sieci Przyjaciół

Kongres Innowatorów Europy Środkowo-Wschodniej "Central Eastern Europe Innovators Summit" z udziałem premierów państw Grupy Wyszehradzkiej, który odbył się w Warszawie w dniach 27-28 marca stał się wielkim świętem start-upów. Redakcje „Gazety Bankowej” i tygodnika „wSieci” przygotowały z tej okazji specjalne wydanie „wSieci Extra”, które dostępne jest już dla subskrybentów Sieci Przyjaciół (www.siecprzyjaciol.pl)

26 marca 2017 roku

W nowym numerze „wSieci” – Nadzorca z Niemiec redagował polskie gazety

Wojciech Biedroń w artykule „Redaktorzy pod nadzorem” ujawnia relacje niemieckiego „doradcy” Petera Priora z polską redakcja „Faktu”, które polegały na regularnym pomaganiu dziennikarzom w „rozwijaniu warsztatu dziennikarskiego”. W rzeczywistości „konsultacje” Priora w dzienniku miały charakter stricte polityczny, był on swego rodzaju nadzorcą ideologicznym „Faktu”, choć nie mówił nawet po polsku.

24 lutego 2017 roku

Wejdź do Sieci Przyjaciół i pobierz wyjątkowy śpiewnik Pieśni Żołnierzy Wyklętych

Redakcja tygodnika „wSieci” wraz z zespołem portalu wPolityce.pl polecają szczególne wydanie dostępne w Sieci Przyjaciół poświęcone Narodowemu Dniu Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Wspólnie z Małopolskim Centrum Edukacji „MEC” redakcja przygotowała numer specjalny „wSieci Extra” z wyjątkowym śpiewnikiem Pieśni Żółnierzy Wykletych

19 lutego 2017 roku

W nowym numerze „wSieci” – Kto zawinił, co się dzieje za kulisami, co trzeba zmienić!

W tym tygodniu najnowszy numer „wSieci” to aż 132 strony. Na łamach tygodnika dziennikarze śledczy biorą pod lupę wypadek, w którym poszkodowana została premier Beata Szydło. Ujawniają tajemnice pracy BOR-owców i próbują odpowiedzieć na zasadnicze pytania: Kto jest winien? Co trzeba zmienić? Ponadto w tygodniku specjalny dodatek „Wierni przysiędze” poświęcony Żołnierzom Wyklętym.

11 lutego 2017 roku

W nowym numerze „wSieci” – Tusk, jego syn i Amber Gold

W artykule „Ilu Tusków w Amber Gold” ujawniamy zaskakujące kulisy afery Amber Gold: nadzorowane przez ówczesnego premiera Donalda Tuska służby specjalne działały tak nieudolnie, że można się zastanawiać, czy nie był to sabotaż. Czy szefowi rządu mogło zależeć na tym, by osłaniać przestępczy proceder i człowieka, który zatrudnił także jego syna?

4 lutego 2017 roku

W NOWYM NUMERZE „WSIECI” – CAŁA PRAWDA O „BOLKU”

Matactwa Wałęsy i jego sojusz z postkomuną zniszczyły nadzieję na uczciwą Polskę. Publicyści „wSieci” w najnowszym numerze tygodnika podejmują temat współpracy Lecha Wałęsy z SB, kłamstwa dotyczącego byłego przewódcy „Solidarności” i konsekwencji dla całego państwa.

29 stycznia 2017 roku

W nowym numerze „wSieci” – Jarosław Kaczyński Człowiekiem Wolności 2016

”To najważniejsza z nagród, jakie przyznaje się dziś w Polsce – nie ma dziś nic bardziej ważnego i polskiego” – powiedział Jarosław Kaczyński odbierając nagrodę „Człowieka Wolności 2016” przyznawaną przez czytelników i redakcję „wSieci”. W najnowszym wydaniu tygodnika obszerna relacja z tego doniosłego wydarzenia

24 stycznia 2017 roku

Jarosław Kaczyński Człowiekiem Wolności Tygodnika „wSieci”

Jarosław Kaczyński Człowiekiem Wolności Tygodnika "wSieci". Uroczysta gala już jutro - relacja na żywo na portalu www.wpolityce.pl. Czytelnicy tygodnika „wSieci” wraz z kapitułą, w skład której weszli redaktorzy naczelni i publicyści tytułów wydawanych przez Grupę Medialną Fratria, wybrali Człowiekiem Wolności Tygodnika „wSieci” 2016 roku, prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego.