tag

wyniki

19 kwietnia

18 kwietnia

13 marca

Ursus zanotował 30 proc. wzrost sprzedaży

W ciągu dwóch pierwszych miesięcy 2017 r. Ursus sprzedał 98 nowych traktorów, czyli o 22 więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku, tym samym zanotował 28,9 proc. wzrost sprzedaży ciągników. Spółka może pochwalić się także wzrostem udziału rejestracji ciągników w ogólnej liczbie rejestracji do 9,4 proc. za okres styczeń-luty 2017 r. z 7,31 proc. w analogicznym okresie 2016 r.

3 marca

Wcześniejsze publikacje

Kolejny rok fantastycznej sprzedaży deweloperów

Siedemnastka zaprezentowanych tuzów rodzimej branży deweloperskiej o profilu mieszkaniowym, w ostatnim kwartale ub. roku sprzedała w sumie blisko 7 tys. lokali, czyli z górą o jedną piątą więcej niż w analogicznym okresie 2015 roku

Ursus z 60 proc. wzrostem

Ursus R&D współpracuje z inżynierami z Politechniki Lubelskiej oraz z Wojskową Akademią Techniczną w Warszawie przy opracowywaniu nowatorskich rozwiązań technologicznych. Zarząd chce wykorzystać ponad 120-letnią tradycję marki oraz potencjał polskich inżynierów i konstruktorów do stworzenia w Lublinie nowoczesnego centrum badawczo-produkcyjnego.

Pozostałe publikacje o tym tagu

8 listopada 2016 roku

To był najlepszy październik w historii Okęcia

Warszawskie Okęcie w październiku 2016 r. obsłużyło o 21 proc. pasażerów więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. W Modlinie, z kolei ubyło pasażerów. Spadek jest efektem przeniesienia krajowych połączeń Ryanaira na Lotnisko Chopina.

26 października 2015 roku

WYBORY 2015: Prawo i Sprawiedliwość wygrywa, lewica i KORWiN za burtą

Państwowa Komisja Wyborcza podała ostateczne wyniki wyborów. NOWY SEJM: PiS, PO, Kukiz'15, Nowoczesna i PSL. Lewica i KORWiN za burtą NOWY SENAT: PiS ma ponad 60 proc. foteli. Frekwencja w wyborach – 51 proc. Podział na mandaty PKW ma podać we wtorek po południu. Nieoficjalne szacunki mówią o tym, że PiS może liczyć na 235 mandatów, a więc będzie mogło samodzielnie sformować rząd

29 grudnia 2014 roku

Jak to się robi w Ministerstwie Zdrowia czyli Twierdza Poltransplant

Działalność Poltransplantu, agendy Ministerstwa Zdrowia, cieszy się szczególnymi względami kolejnych szefów resortu, bo „do krwi ostatniej” uniemożliwiają opinii publicznej poznanie wyników przeprowadzonej kontroli. Czyżby wykryto aż tak wiele nieprawidłowości?