tag

wyniki

10 stycznia

Kolejny rok fantastycznej sprzedaży deweloperów

Siedemnastka zaprezentowanych tuzów rodzimej branży deweloperskiej o profilu mieszkaniowym, w ostatnim kwartale ub. roku sprzedała w sumie blisko 7 tys. lokali, czyli z górą o jedną piątą więcej niż w analogicznym okresie 2015 roku

3 stycznia

12 grudnia

Ursus z 60 proc. wzrostem

Ursus R&D współpracuje z inżynierami z Politechniki Lubelskiej oraz z Wojskową Akademią Techniczną w Warszawie przy opracowywaniu nowatorskich rozwiązań technologicznych. Zarząd chce wykorzystać ponad 120-letnią tradycję marki oraz potencjał polskich inżynierów i konstruktorów do stworzenia w Lublinie nowoczesnego centrum badawczo-produkcyjnego.

26 listopada

Wcześniejsze publikacje

To był najlepszy październik w historii Okęcia

Warszawskie Okęcie w październiku 2016 r. obsłużyło o 21 proc. pasażerów więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. W Modlinie, z kolei ubyło pasażerów. Spadek jest efektem przeniesienia krajowych połączeń Ryanaira na Lotnisko Chopina.

Pozostałe publikacje o tym tagu

29 grudnia 2014 roku

Jak to się robi w Ministerstwie Zdrowia czyli Twierdza Poltransplant

Działalność Poltransplantu, agendy Ministerstwa Zdrowia, cieszy się szczególnymi względami kolejnych szefów resortu, bo „do krwi ostatniej” uniemożliwiają opinii publicznej poznanie wyników przeprowadzonej kontroli. Czyżby wykryto aż tak wiele nieprawidłowości?