Informacje

Fot.Archiwum
Fot.Archiwum

Bilety po 47 zł. Polska linia rzuca wyzwanie Ryanairowi

Zespół wGospodarce

Zespół wGospodarce

Portal informacji i opinii o stanie gospodarki

  • Opublikowano: 21 lipca 2014, 07:12

    Aktualizacja: 21 lipca 2014, 07:34

  • 4
  • Powiększ tekst

4You Airlines rozpoczęła oferowanie swoich usług również klientom indywidualnym. To kolejny krok na drodze rozwoju spółki, która dotychczas działała jedynie w segmencie lotów czarterowych. Obecnie 4You Airlines oferuje klientom indywidualnym loty do ośmiu stolic europejskich z lotnisk w Rzeszowie oraz Łodzi.

4You Airlines to nowa polska linia lotnicza, która w tani i bezpieczny sposób chce przybliżyć świat swoim pasażerom. Dlatego też zdecydowała się wprowadzić do swojej oferty loty dla klientów indywidualnych. Jest to kolejny etap rozwoju Spółki, z której usług mogli dotychczas korzystać wyłącznie polscy touroperatorzy, zamawiając bilety na rejsy czarterowe. Teraz linie 4You Airlines proponują klientom indywidualnym loty do Barcelony, Paryża, Londynu, Mediolanu, Dortmundu, Brukseli, Rzymu i Tel - Avivu, z możliwością wylotu z Łodzi lub Rzeszowa.

Decyzja, którą podjęliśmy, to odpowiedź na potrzeby i oczekiwania rynku oraz kolejny etap rozwoju Spółki. Nasze analizy pokazały, że lotniska w Rzeszowie i Łodzi dysponują ogromnym, niewykorzystanym potencjałem w zakresie możliwości otwierania nowych połączeń lotniczych. Obecnie mieszkańcy tych miast i ich okolic korzystają głównie z innych lotnisk, co daje nam pewność, że oferując im dogodny rozkład lotów i interesujące kierunki osiągniemy pozytywne rezultaty -

powiedział Michał Mikołajczak, wiceprezes zarządu 4You Airlines.

Pierwsze samoloty 4You Airlines wystartują z Łodzi i Rzeszowa z początkiem sezonu zimowego. Połączenia będą realizowane 180 - miejscowym Airbusami A320. Sprzedaż biletów ruszy 1 sierpnia br. i rozpocznie się wyjątkową promocją. Klienci będą mogli nabyć aż 7 000 biletów w promocyjnej cenie 47 złotych w jedną stronę (łącznie z opłatami), na wszystkie trasy dostępne w siatce połączeń oferowanej przez 4You Airlines. Rezerwacji będzie można dokonywać online od 1 do 31 sierpnia br. pod adresem www.4YOUAIRLINES.com, lub też w najbliższym biurze podróży.

Jesteśmy bardzo dumni, że wchodzimy na rynek regularnych połączeń lotniczych. Wierzymy, że oferujemy naszym przyszłym pasażerom produkt, z którego będą chętnie korzystać. Jest on oparty o bardzo prosty system rezerwacji, jasną i przejrzystą politykę zarówno pod względem ceny przelotu, opłaty za bagaż, jak też sprzedaży pokładowej. Dzięki nowej siatce połączeń możemy spełnić oczekiwania klientów oferując im loty do najpopularniejszych stolic europejskich –

powiedział Mikołajczak.

Obecnie 4You Airlines obsługuje ponad 40 połączeń czarterowych tygodniowo z polskich lotnisk we współpracy między innymi z firmą Eurolot. W 2015 roku flota przewoźnika rozszerzy się o kolejne maszyny tego samego typu, co pozwoli na zaoferowanie tanich przelotów również z innych portów lotniczych w naszym kraju. Wszystkie informacje dotyczące rozkładu lotów, cen oraz warunków podróżowania samolotami linii 4You Airlines już 1 sierpnia br. znajdą się na stronie www.4youairlines.com.

Wiadomości Google

Kliknij Obserwuj i bądź na bieżąco!

Powiązane tematy

Komentarze