Informacje

fot. Facebook
fot. Facebook

Braun o roszczeniach organizacji żydowskich: "Prezydent rezydent Komorowski nosił się z zamiarem sprzedaży Lasów Państwowych, aby spłacić te roszczenia" ZOBACZ FILM

Zamiast słów

Zamiast słów

Bo obraz jest bardziej wymowny od słów.

  • Opublikowano: 27 kwietnia 2015, 12:56

  • 21
  • Powiększ tekst

Grzegorz Braun - znany reżyser filmów dokumentalnych i obecnie kontrowersyjny kandydat na prezydenta RP w TVP INFO zabrał głos na temat, o którym portal wGospodarce.pl informował przed kilkoma miesiącami. Chodzi o roszczenia żydowskie i sprzedaż Lasów Państwowych.

Braun poruszył kwestię wsparcia obecnego prezydenta - Bronisława Komorowskiego - dla sprzedaży lasów.

– Roszczenia żydowskie, wysunięte jeszcze w latach dziewięćdziesiątych, wycenione wtedy były na ponad 60 mld dolarów. Nie mówi się o tym, ale teraz nie tylko diaspora żydowska, ale także państwo żydowskie wysuwa te roszczenia. Jak dowiedzieliśmy się z przecieków administracji amerykańskiej, prezydent rezydent Komorowski nosił się z zamiarem sprzedaży Lasów Państwowych, aby spłacić te roszczenia.

Braun stwierdził też, iż Polska potrzebuje broni jądrowej.

Według niego najlepszym zapewnieniem bezpieczeństwa Polski będzie broń jądrowa. – O to trzeba się starać i nie trzeba tego owijać w bawełnę – mówił Braun, według którego obecne sojusze militarne Polski nie są dla nas partnerskie. – Bardzo wierzę w dobre interesy. Sojusze to jest wielkie słowo. Teraz mamy ich bardzo wiele, ale, jak to mówi jedna z moich ulubionych postaci filmowych rżną nas na kasie. Musimy dopłacać do sojuszy, więc to nie są żadne sojusze.

Czy takie postulaty mają w obecnej sytuacji gospodarczej Polski sens?

TVP INFO/ as/

Wiadomości Google

Kliknij Obserwuj i bądź na bieżąco!

Powiązane tematy

Komentarze