Informacje

fot. YouTube
fot. YouTube

Bieda i nietolerancja? Nie - prawdziwymi problemami islamskich imigrantów w Europie są brak seksu, zwykłe mieszkania zamiast apartamentów i przymus respektowania lokalnego prawa

Zespół wGospodarce

Zespół wGospodarce

Portal informacji i opinii o stanie gospodarki

  • Opublikowano: 6 października 2015, 08:11

    Aktualizacja: 6 października 2015, 12:43

  • 12
  • Powiększ tekst

Media manipulują informacjami na temat islamskich imigrantów w zatrważającym stopniu, twierdząc chociażby, że to tylko same kobiety z dziećmi (co obalają rozmaite filmiki publikowane w sieci) cierpiące na problemy ekonomiczne.

Czy to prawda? Wcale nie - jak się okazuje głównym problemem mężczyzn-imigrantów (stanowiących miażdżącą większość) jest chociażby brak seksu lub nie dość szybkie otrzymanie luksusowego mieszkania.

Wszyscy wskazują na... brak seksu i warunków do jego uprawiania. – Spędziłem trzy dni w szpitalu, bo to jest problem – mówi jeden z nich. Na pytanie dziennikarki co jest tym problemem uchodźca pokazując swoje krocze powiedział – Tu, tu jest problem. Moje jądra były bardzo duże (spuchnięte). Lekarz powiedział mi żebym uprawiał seks z kimkolwiek, albo zrobił cokolwiek – stwierdził mężczyzna.

To straszne.

Z kolei inny imigrant zastanawia się jak jedna europejska kobieta "obsłuży" 400 mężczyzn.

Stwierdził zaś, że to nie możliwe aby przyprowadzić do obozu żadnej kobiety, bo mężczyzn jest w nim zbyt dużo. – Nas jest tu 400. Jak ona miałaby uprawiać seks 400 razy? – zastanawia się mężczyzna.

To nie koniec palących problemów imigrantów. W Polsce narzekają oni na fakt, iż w wielu miastach nie otrzymają luksusowego apartamentu a na mieszkania socjalne zmuszani są czekać wraz z innymi w kolejce.

"Gdynia nie planuje wdrażania nadzwyczajnych procedur, które premiowałyby uchodźców w ubieganiu się o mieszkania komunalne"

Z kolei w Szwecji imigranci narzekają na zbyt niski standard przyznawanych im mieszkań. Dlaczego? Bo te lokale to "tylko" duże, trzypokojowe mieszkania, zaś imigranci domagają się o wiele większych apartamentów w centrach miast.

NaTemat.pl/ Gdynia.eska/ as/

Powiązane tematy

Komentarze