Informacje

www.sxc.hu
www.sxc.hu

ZenCard wśród wystawców na Hannover Messe 2017

Zespół wGospodarce

Zespół wGospodarce

Portal informacji i opinii o stanie gospodarki

  • Opublikowano: 21 kwietnia 2017, 08:16

  • 0
  • Powiększ tekst

Już w poniedziałek rozpoczynają się jedne z największych i najbardziej prestiżowych targów przemysłowych na świecie – Hannover Messe 2017. Dzięki partnerstwu Polski w targach szansę na zaprezentowanie swoich innowacyjnych rozwiązań otrzymała również grupa startupów, w tym m.in. ZenCard, należący do Grupy PKO Banku Polskiego, oraz XTPL, HussarTech czy Billon Group – zwycięzcy konkursu „Startupy w Pałacu”. PKO Bank Polski jest partnerem strategicznym Polski na Hannover Messe 2017.

– Polskie startupy mają coraz więcej okazji do zaprezentowania swoich rewolucyjnych rozwiązań szerokiej publiczności na najważniejszych światowych forach. Obecność na prestiżowych targach, takich jak Hannover Messe 2017, jest dla nas oraz dla pozostałych zaproszonych firm ogromnym wyróżnieniem, a także niesamowitą szansą. Potencjał, jaki drzemie w młodych, innowacyjnych firmach, takich jak ZenCard, mogą dostrzec globalni gracze, co przyczyni się do ekspansji naszej technologii na europejskim rynku – mówi Jarek Sygitowicz, współzałożyciel ZenCard.

Poza niemal 200 wystawcami z Polski, na targach będzie mieć szansę zaprezentować się 20 innowacyjnych firm wyróżniających się osiągnięciami z zakresu nowoczesnych rozwiązań. Swoją ofertę przedstawią w tzw. „Strefie startupów”. Wśród nich będzie m.in. firma ZenCard, oferująca narzędzie do tworzenia lub rozszerzania istniejących programów lojalnościowych na terminalach płatniczych. Jest to pierwsza tego typu technologia, która daje możliwość nagradzania klienta za transakcje, jakie wykonuje przy użyciu dowolnej karty płatniczej.

Tegoroczna edycja targów Hannover Messe 2017 odbędzie się w dniach 24-28 kwietnia. W trakcie tych pięciu dni firmy i instytucje zaprezentują nowoczesne rozwiązania w obszarze nowych technologii, a także innowacyjne produkty oraz usługi dla branży przemysłowej.

Oto pełna lista polskich startupów obecnych w specjalnej „Strefie startupów”:

XTPL

HussarTech

Billon Group

Immunity Systems sp. z o.o.

Medicalbay sp. z o.o.

NOA Sp. z o.o.

EuroLoop

Hyper Poland

GeniCore

PickPack

Nowak Innovations

Nanores

Reliability Solutions

SmartTech

Husarion

One Meter

OMNI3D

IC Solutions

ZenCard sp. z o.o.

Startup Poland.

Powiązane tematy

Komentarze