Informacje

fot. Kasa Stefczyka
fot. Kasa Stefczyka

Jedna rata zamiast kilku

Artykuł sponsorowany

  • Opublikowano: 19 kwietnia 2013, 15:11

    Aktualizacja: 19 kwietnia 2013, 15:11

  • 0
  • Powiększ tekst

Słońce coraz mocniej świeci – to niewątpliwy znak trwającej wiosny. W okresie, kiedy przyroda nabiera siły i odradza się po zimowym zastoju, my również zabieramy się za porządki. Może w takim razie warto zacząć od finansów. Wiele instytucji finansowych w tym czasie odpowiada na oczekiwania klientów i przedstawia swoje oferty. Jednak najważniejsze, żeby wybrać najkorzystniejszą, która pomoże odzyskać ład w naszych portfelach.

Zajrzyjmy zatem do Kasy Stefczyka i sprawdźmy, co nam proponuje ta największa kasa w Polsce. „Zasługujesz na niższe raty” – takim hasłem Kasa reklamuje swoją nową pożyczkę, która jak najbardziej odpowiada na wiosenne oczekiwania klientów.

Zapewne każdy miał okazję przekonać się, jak kosztowny może okazać się każdy dodatkowy wydatek – remont mieszkania czy najzwyklejszy wypoczynek podczas wiosennego weekendu zwłaszcza, kiedy spłaca się już jakieś zobowiązania finansowe. W takiej sytuacji chcemy sięgnąć po nową pożyczkę, jednak często okazuje się, że spłacając pożyczki, kredyty, karty kredytowe czy linie pożyczkowe, nie możemy już wziąć następnej.

Kasa Stefczyka przygotowała więc nową propozycję konsolidacyjną. Na czym ona polega?

Przede wszystkim pożyczka „Zasługujesz na niższe raty”* pozwala połączyć posiadane już zobowiązania finansowe w jedno. Korzyść jest taka, że w efekcie spłaca się miesięcznie tylko jedną ratę i nie trzeba pamiętać o spłacie kilku.

Dzięki korzystnemu oprocentowaniu oraz długim okresom, spłata takiej pożyczki może okazać się łatwiejsza. Wynika to z faktu, że możemy otrzymać pożyczkę z atrakcyjniejszym oprocentowaniem nominalnym niż do tej pory spłacane zobowiązania. Poza tym, dla tych, którzy są zainteresowani dłuższymi okresami spłaty, przygotowaliśmy propozycję spłaty nawet na okres 10 lat. Dzięki takiemu okresowi spłaty nawet duża kwota zobowiązania finansowego nie musi wiązać się z wysoką miesięczną ratą pożyczki.

Decydując się na taką pożyczkę, przede wszystkim porządkujemy swoje finanse. Może się również okazać, że miesięczne wydatki na spłatę dotychczasowych zobowiązań są znacznie mniejsze i nie potrzebujemy już nowej pożyczki. Wystarczy udać się do oddziału Kasy Stefczyka i sprawdzić, ile można zyskać oraz ile można zaoszczędzić.

 

* Pożyczka w Kasie Stefczyka – od kwoty 10 tys. zł przeznaczona na konsolidację zewnętrznych (spoza Kas Stefczyka i Twojej Kasy) zobowiązań pożyczkowych/kredytowych.
Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny ryzyka kredytowego.
Szczegóły w oddziałach Kasy Stefczyka, na stronie www.kasastefczyka.pl lub pod nr infolinii 801 600 100.

Powiązane tematy

Komentarze