Opinie

www.sxc.hu
www.sxc.hu

Pilnuj swojej paczki telefonem

Maciej Pobocha

Maciej Pobocha

Od ponad 10 lat związany z mediami, głównie motoryzacyjnymi. Pracował dla wydawnictwa Polskapresse, prowadząc portal motofakty.pl i uczestnicząc w przygotowaniu tygodnika „Moto Express”. Ostatnio pełnił funkcję redaktora prowadzącego w największym polskim tygodniku motoryzacyjnym „Motor” oraz miesięczniku „Auto Moto”.Obecnie jest redaktorem prowadzącym portalu lokalizacja.info.

  • Opublikowano: 16 maja 2014, 14:35

  • 1
  • Powiększ tekst

Pilnujesz zamówionych przesyłek? Lubisz wiedzieć, co dzieje się z kupionym towarem? Teraz masz szansę sprawdzić, gdzie znajduje się Twoja nowa Toyota. Firma przygotowała aplikację pozwalającą śledzić drogę auta z fabryki do salonu dealerskiego.

tytuł

„Moja Toyota” to aplikacja dostępna bezpłatnie na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android i iOS oraz pod adresem internetowym www.mojatoyota.pl. Za jej pomocą od momentu zamówienia samochodu można dokładnie śledzić postępy w jego produkcji i trasę, jaką pokonuje z fabryki do dealera. System może także wysyłać powiadomienia mailowe lub SMS-owe o każdej istotnej zmianie w tej podróży, np. kiedy samochód dotrze z Japonii do europejskiego centrum logistycznego.

tytuł

Korzystając z aplikacji można dobrać pakiety akcesoriów dodatkowych, pasujących do zamówionego samochodu. W niedalekiej przyszłości na ekranie smartfona do dyspozycji będzie wiele innych funkcji ułatwiających obsługę auta. Aplikacja będzie przysyłała powiadomienie o zbliżającym się terminie przeglądu, wymiany opon, czy upływającej ważności ubezpieczenia. Za jej pomocą da się też umówić do najbliższego serwisu.

tytuł

Jest to pierwszy i zarazem najbardziej zaawansowany system tego typu oferowany przez producenta samochodów w Europie.

Wiadomości Google

Kliknij Obserwuj i bądź na bieżąco!

Powiązane tematy

Komentarze