Opinie

www.sxc.hu
www.sxc.hu

Remonty dróg? Najlepiej w wakacje!

Mądry jak urzędnik

Mądry jak urzędnik

Inteligentnych jest wielu. Geniuszy garstka. Nikt jednak nie stawi czoła mądrości urzędników!

  • Opublikowano: 2 lipca 2014, 14:27

  • 2
  • Powiększ tekst

"Mądry jak urzędnik" - oto nasz nowy cykl. Pewnego pięknego dnia (dzisiaj) dotarliśmy do informacji, które po prostu nas załamały. Po raz kolejny. Uznaliśmy, że tego rodzaju informacje nie mogą po prostu być przekazane naszym czytelnikom by zaginąć w odmętach internetu. Nie! Pewne informacje muszą zostać unieśmiertelnione, by potomni (jeśli jacykolwiek jeszcze w Polsce nastąpią) czerpali z nich naukę i wiedzę.

A mało rzeczy jest tak wartych unieśmiertelniania jak mądrość urzędników - zwłaszcza polskich,. Rozwaga, inteligencja, umiar, dbałość o dobro wspólne - oto powszechne i podstawowe cechy każdego urzędnika. Warto je unieśmiertelnić. Niech rozjaśniają nasz świat. Na wieki!

Kiedy najlepiej robić remonty? Oto wielkie, cywilizacyjne wyzwanie - pytanie, na które trudno jest znaleźć odpowiedź. Owszem - kraje zachodnie, i dobrze zorganizowane gospodarki wschodu remonty czynią wtedy kiedy przewidywane natężenie ruchu jest najmniejsze. Ale co oni wiedzą?! Marne rozwiązania innych państw są niczym, prochem, popiołem, przy mądrości polskiego urzędnika!

Remonty naszych dróg - w tym autostrady A4 - robione są więc w Polsce teraz, w wakacje.

Kilometrowe korki? Podróże trwające wiele dni? Frustracja kierowców? A cóż to za marne marności!

Polski urzędnik wie lepiej kiedy organizować remonty dróg. I muszą one być organizowane teraz! A wakacje? Potężne intelekty urzędników nie odpoczywają, więc i Państwo, jak sądzę, mogą zrezygnować z wypoczynku.

Niech mądrość urzędników będzie sławiona na wieki!

PS. Na szczęście zespół wGospodarce.pl nie zostawia Państwa w potrzebie. W linku znajdą Państwo plik ze szczegółową rozpiską wszystkich najważniejszych remontów. Mamy nadzieję, że pomoże to Państwu w planowaniu wyjazdów. Pozdrawiamy!

http://40ton.net/wp-content/uploads/2014/07/remonty_a4_wakacje_2014_1.pdf

Wiadomości Google

Kliknij Obserwuj i bądź na bieżąco!

Powiązane tematy

Komentarze