Informacje

fot. Wikimedia Commons
fot. Wikimedia Commons

HGW po wygranych wyborach dała milion dla Agory

wPolityce.pl

wPolityce.pl

UCZCIWY PUNKT WIDZENIA. Zawsze po stronie prawdy, zawsze po stronie Polski

  • Opublikowano: 12 grudnia 2014, 06:53

  • 7
  • Powiększ tekst

Jeszcze dobrze nie skończyła się powyborcza impreza w sztabie Platformy, a w urzędzie… podpisywano kolejne umowy. Wielce pouczająca jest lektura przetargów podpisanych przez Urząd Miasta Warszawy 1 grudnia 2014 roku, a więc w dzień po II turze wyborów!

Wyborczy dym jeszcze unosił się nad Warszawą, a urzędnicy pani Hanny Gronkiewicz-Waltz podpisali dwie bardzo interesujące umowy dotyczące publikacji ogłoszeń w prasie. I tak dokładnie 1 393 050,00 złotych otrzymała spółka Gremi Business Communication Sp. z o.o., której prezesem jeszcze w lipcu był Grzegorz Hajdarowicz.

Teraz sprawuje inne ważne stanowisko w tej spółce. Hajdarowicz zajmuje teraz stanowisko przewodniczącego rady nadzorczej spółki — pisał serwis gazeta.pl.

Drugi przetarg - i druga „bańka” dla odpowiedniego wydawnictwa. Na ogłoszenia o zasięgu stołecznym - dokładnie 1 036 900,00 złotych przyznano Agorze. Spółka z Czerskiej ma spore doświadczenie w przytulaniu publicznych pieniędzy, więc pewnie na koncie wydawnictwa nawet nie poczują zmiany.

lw/ wPolityce.pl/

Wiadomości Google

Kliknij Obserwuj i bądź na bieżąco!

Powiązane tematy

Komentarze