Informacje

Masz pomysł na biznes? Skonsultuj go na Startup Days z przedstawicielami biznesu

Zespół wGospodarce

Zespół wGospodarce

Portal informacji i opinii o stanie gospodarki

  • Opublikowano: 15 maja 2017, 12:48

  • 1
  • Powiększ tekst

Już 3-4 czerwca rusza pierwsza edycja Startup Days w Łodzi. Podczas tego wydarzenia przedstawiciele biznesu spotkają się z osobami, które chcą skonsultować swój pomysł z liderami biznesu. Gośćmi pierwszej edycji będą m.in. Sławomir Lachowski- założyciel mBanku, Artur Urbański- współzałożyciel AMG.net (dzisiaj ATOS) oraz Bartłomiej Gola wraz Arkadiuszem Piechockim- założyciele funduszu inwestycyjnego SpeedUp Venture Capital Group. Wydarzenie jest bezpłatne, a jedyne co trzeba zrobić to zarejestrować się na stronie

Startup Days to cykl wydarzeń, których ideą jest łączenie doświadczonych biznesmanów z początkującymi przedsiębiorcami i motywowanie młodych ludzi do przekłuwania swoich pomysłów w realne działanie. Chcemy ich wesprzeć, dać im możliwość dopracowania swoich planów pod okiem ekspertów i pokazać, że mogą na nas liczyć. Nasz projekt został objęty honorowym patronatem prezydenta Łodzi oraz Marszałka Województwa Łódzkiego, z czego jesteśmy bardzo dumni - opowiada Michał Zakrzewski, prezes Inkubatora Elektrotechniki Brukowa Business Center, który jest organizatorem wydarzenia.

W programie Startup Days znajdą się także prelekcje wygłoszone przez zaproszonych gości oraz mentoring, czyli kolejny etap pracy nad zgłoszonymi do wydarzenia projektami. Kolejna odsłona odbędzie się pod szyldem Startup Days – Workshop. Tym razem uczestnicy będą mieli okazję zadać pytania z zakresu księgowości, prawa, PR czy marketingu oraz tego, jak przygotować się do rozmowy z potencjalnym inwestorem.

Ostatnia z imprez, czyli Startup Challenge, będzie polegała na prezentacji gotowych już biznesplanów przedstawicielom funduszy inwestycyjnych. Uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób mogą pozyskać środki na sfinansowanie swojego biznesu.

Startup Days to świetna okazja do skonfrontowania swojego pomysłu z opinią ekspertów, zyskania praktycznych porad od doświadczonych biznesmanów i poszerzenia swoich umiejętności np. z zakresu komunikacji. Mentorzy zdradzą m.in. jak rozmawiać z inwestorami by przekonać ich do swojego projektu - przekonuje Michał Izydorczyk, organizator Startup Days w Łodzi

Głównym celem wydarzenia jest wsparcie merytoryczne łódzkich projektów startupowych oraz integracja osób zainteresowanych nowymi technologiami oraz prowadzeniem własnego biznesu.

SzSz

Wiadomości Google

Kliknij Obserwuj i bądź na bieżąco!

Powiązane tematy

Komentarze