Informacje

PAIH otwiera kolejne zagraniczne biura handlowe i szuka kierowników

Zespół wGospodarce

Zespół wGospodarce

Portal informacji i opinii o stanie gospodarki

  • Opublikowano: 7 sierpnia 2017, 15:32

  • 0
  • Powiększ tekst

Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) otwiera kolejne biura za granicą i poszukuje kandydatów na kierownicze stanowiska w krajach UE, na Bliskim Wschodzie, Ameryce Północnej i Południowej, Azji oraz Afryki – informuje PAIH w komunikacie.

Agencja uruchomiła biura zagraniczne m.in. w Szanghaju, Singapurze, Nairobi, Teheranie, wietnamskim mieście Ho Szi Min, San Francisco oraz w Meksyku, Toronto i Budapeszcie.

W kolejce do otwarcia w tym roku czeka jeszcze 10 kolejnych i to do nich szukamy pracowników – mówi Wojciech Fedko, członek zarządu PAIH. I dodaje: „nasze biura lokujemy przede wszystkim na rynkach pozaeuropejskie o największym potencjale oraz w światowych centrach biznesowych w Europie”.

Zadaniem biur jest wspieranie polskich przedsiębiorców na rynkach zagranicznych oraz pozyskiwanie inwestorów zagranicznych dla Polski.

Szukamy osób lubiących wyzwania, znających języki obce ale też posiadających doświadczenie w pracy za granicą, i znających kulturę oraz środowisko biznesowe danego kraju - dodaje Fedko.

Docelowo pracę w 70 biurach Agencji na całym świecie znajdzie 140 osób. Rekrutacja jest już otwarta.

Powiązane tematy

Komentarze