Komentarze na temat artykułu

Czesław 22 grudnia 2016 roku
14:32

Prawdopodobnie technologia czterosuwu doszła do ściany. Najlepsze jest tu, że to Niemcy forsują wzięte z sufitu normy emisji. Nie jest zresztą wykluczone, że biurwy to forsujące nie wiedzą, że w aucie potrzeba energii do ruszenia masy.

No co ty 13 stycznia 2017 roku
2:45

''Prawdopodobnie technologia czterosuwu doszła do ściany. Najlepsze jest tu, że to Niemcy forsują wzięte z sufitu normy emisji. Nie jest zresztą wykluczone, że biurwy to forsujące nie wiedzą, że w aucie potrzeba energii do ruszenia masy.'' Silnik spalinowy tylko 3% energii zawartej w paliwie zużywa na przyspieszanie , reszta to tarcie i ciepło. Silnik elektryczny ma sprawność 80 % i możliwości sterowania , kontroli wydajności nieporównywalne, do tego jak Fuku.....a dalej będzie trytem kastrować ocean to w końcu padną żyjątka w okolicach meksyku którym zawdzięczamy 85% tlenu do oddychania wtedy będzie zakaz używania czegokolwiek co wymaga tlenu w procesie ( mam nadzieje że oddychanie będzie dalej gratis tak jak dzisiaj).

Czesław 15 stycznia 2017 roku
7:36

@No co ty? Rąbnąłeś się ( pewnie przypadkiem ), nie 3 a 33%. Napisz jeszcze, ile kosztuje wymiana baterii w silniku elektrycznym i co ile km trzema to zrobić.

32020