Informacje

Link4 lampartem biznesu

Zespół wGospodarce

Zespół wGospodarce

Portal informacji i opinii o stanie gospodarki

  • 18 maja 2017
  • 21:43
  • 0
  • Tagi: biznes innowacje Link4 nagroda ubezpieczenia
  • Powiększ tekst

O tym, że Link4 to najbardziej innowacyjne towarzystwo ubezpieczeniowe, nikomu nie trzeba przypominać. Dziś otrzymało kolejną nagrodę - statuetkę Lamparta Biznesu. Ta bardzo prestiżowa nagroda, jako że przyznają ją ludzie pracujący w branży ubezpieczeniowej

Statuetki przyznawane są tym, którzy odnieśli w minionym roku największy sukces w kreowaniu własnej marki. Co najważniejsze, ten plebiscyt różni się od innych tym, że w głosowaniu biorą udział pracownicy banków i towarzystw ubezpieczeniowych. Oczywiście nie mogą głosować na własne instytucje - tłumaczy Krzysztof Siekierski, Client Service Director TNS Polska, organizator plebiscytu.

Zadowolenia z nagrody nie kryje Patrycja Kotecka, dyrektor marketingu w grupie Link4.

Bardzo się cieszymy, że nasza praca została doceniona. Muszę też dodać, że oprócz nagród idą za tym też coraz lepsze wyniki sprzedaży. Od kiedy zaczęłam pracować dla Link4 i razem z zespołem opracowaliśmy nową strategię marketingową, przychód wzrósł z 450 do 730 milionów. Pozyskaliśmy też dla naszej firmy 150 tysięcy nowych klientów. Lampart biznesu to dla nas nie tylko wyróżnienie, ale i wyzwanie. Będziemy nadal ciężko pracować, aby wyniki w przyszłym roku były jeszcze lepsze - mówi dyrektor Kotecka.

O zwycięstwie Link4 zdecydowało to, że jest ono postrzegane jako najbardziej widoczne towarzystwo ubezpieczeniowe, wykorzystujące prostą i zrozumiałą promocję, dobrze nakierowaną na klienta.

Lamparty biznesu przyznawane są co roku podczas konferencji TNS Polska podsumowującej rok w branży. Wśród zwycięzców znaleźli się też PZU SA i Bank ING.

Komentarze