Komentarze na temat artykułu

polak na zakrecie 2 stycznia 2017 roku
23:33

I tak pomagają i tworzą ta fikcję już 1,5 roku. Im więcej piehrdolą tym mniej z tego wynika. PiS oszukał tą część wyborców obiecując im wymuszenie na bankach respektowania prawa. Bo oszukani przez banki nie chcą niczyjej pomocy chcą aby prawo w tym kraju było respektowane. No ale cały ten PiS ze swoim preziem, bajkopisarzem-notariuszem dudusiem i resztą gargamelów jest mniej warty niż moje ślinianki I tyle w temacie

Gość 3 stycznia 2017 roku
1:21

Obawiam się, że to nie będzie Ustawa tylko ustawka Rządu z Banksterka. Przecież Banki nie mogą upaść ale My możemy upaść. ZABIJEMY WAS PRAWDĄ

Aksios 3 stycznia 2017 roku
7:56

Ja jeszcze wierze w wolę załatwienia tej kwestii po mysi Frankowiczów, ale moja wiara jest na wyczerpaniu. Wystarczy jeszcze jedno tąpniecie na kursie franka lub podwyższenie oprocentowaniu i będzie za późno na pomoc.

Gość 3 stycznia 2017 roku
8:32

Wzrost kursu franka to nic innego, jak spadek kursu złotego - przecież "rosną" kursy wszystkich innych normalnych walut!!! Będzie on postępować wraz z działaniami dziadowskiego rządu, który niekompetencją chce koniecznie prześcignąć poprzednie ekipy o dziesięć długości. Tylko uwolnienie Polski od rządu socjalistów pozwoli nam się rzeczywiście rozwijać.

GośćPawel 3 stycznia 2017 roku
8:39

Soros moze byc agentem wsch .niemcy w ramach ue daza do domincji i kontroli szczeg.nas, bo boja sie konkurencji.Korporacje chca nadal wywozic nienalezne zyski. Putin obawia sie nato.W ue sami wrogowie i ros. agentura.Oto oni:cdu,komunisci,socjalisci, zieloni,liberalowie.Niektorym marzy sie 5 rozbior.

frankowicz 4 stycznia 2017 roku
10:31

Banki okopały się i innych pism jak przeliczenie po aktualnym kursie nie wysyłają.A to zwykłe złodziejstwo.Rujnujące polskie społeczeństwo,polskie rodziny.Jak mamy być zdrowi psychicznie jeśli przeżywamy takie traumy. 10 lat spłacam i nic nie oddałem.Kredyt nie do spłacenia.

Gość 4 stycznia 2017 roku
12:49

Obecna ekipa rządowa razem z ich prezydentem nie miała i nie ma zamiaru cokolwiek załatwić w sprawie toksycznych "kredytów frankowych". Ich wiarygodność równa jes 0. Ważne aby wszyscy oszukanie przez tą pisowską ekipę pamiętali o tym przy najbliższych wyborach, tak aby żaden z tych oszustów nie zajmował w przyszłości żadnego stanowiska w państwie.

Gość 5 stycznia 2017 roku
10:56

Poczekajmy aż CHF będzie po 5 zł. A będzie. Jak ludzie zaczna lawinowo opóźniać się z zapłatą rat to dopiero będzie kryzys bankowy i wszyscy będa żałowac że w porę bomby się nie rozbrroiło.

frankowicz 6 stycznia 2017 roku
0:40

Ograniczenie skali oszustw to jak ile darować złodziejom i pozwalać dalej okradać Polaków.Panie Morawiecki trochę odwagi i zakończyć dojenie Polaków przez zachodni kapitał. Wszystko w Polsce zmieni się jak załatwi Pan sprawę frankowiczów,ale nie częściowo,tylko całkowicie w formie jakiej oczekujemy.Te złodziejskie banki tylko mniej zarobią a i tak okradną nas niemiłosiernie.To co teraz się dzieje to rzeź.To upadek prawa i wszelkiej moralności.Jesteśmy przekonani ,że aktualnie jesteście z nimi w zmowie ale nadejdzie taki czas ,że rozliczymy Was za to,co teraz czynicie.PRECZ Z LIBERALIZMEM - to wymysł bogatych aby grabić wszystkich i wszędzie.

Gość nr 10 9 stycznia 2017 roku
12:00

Morawiecki coon może zmienić?Musiałby sobie jako bankster umoczony w te kredyty założyć sobie stryczek na szyję i oddać miliony które zarobił.

Gość 10 stycznia 2017 roku
15:30

projekt wpłynął do Sejmu w Sierpniu i co dalej ... pytam? jakoś inne ustawy potrafią w jedną noc przepchnąć, a druga sprawa ... ile jeszcze będę słuchał kłamstw że słaba złotówka jest dobra dla gospodarki i zwiększa eksport. OK zwiększy eksport pod warunkiem że od A do Z będziemy producentem towaru eksportowego, a jeśli się części i surowce sprowadza w $ to nigdy nie zadziała. I dlaczego żadna mądra głowa nie potrafi wytłumaczyć fenomenu Szwajcarii, która ma mocną walutę od 2008 i jakoś jej eksport nie ucierpiał. Co za brednie z tą słabą złotówką to masakra, uszy więdną, głupot się nauczyli na studiach i ciągle to powtarzają.

32280