Komentarze na temat artykułu

Gość 4 stycznia 2017 roku
12:37

Przyczyną źródłową są zbyt wysokie koszty pracy. Jak to możliwe, żeby rząd zabierał połowę pensji ciężko pracujących Polaków? Pensji niskich, jesteśmy jakby nie patrzeć państwem biednym, słabo rozwiniętym gospodarczo.

Gość 7 stycznia 2017 roku
13:28

Polacy są biedni a każdy rząd zawsze się wyżywi. Koszty pracy będą rosnąć, to forma opodatkowania, a wpływów z podatków nigdy dość.

anty-cwaniaczek 7 stycznia 2017 roku
13:35

Agencje pracy to współczesna forma niewolnictwa. Powinny być surowo zakazane w całej UE. Ich konkurencyjność odbywa się tylko i wyłącznie kosztem ograbienia pracobiorcy z jego praw. Należy powrócić do zapisów komuszego Kodeksu Pracy w sprawie zwalniania pracowników z pracy (ponad 3 lata stażu u danego pracodawcy - 3 miesiące wypowiedzenia bez konieczności uzasadniania przyczyn zwolnienia, mniej jak 3 lata - 1 miesiąc, mniej jak (chyba) 6 miesięcy - 2 tygodnie) w miejsce obecnych restrykcyjnych zasad wprowadzonych rzekomo "dla ochrony pracowników". "Ochrony", która skończyła się tym, że nikt nie chce zatrudniać pracowników na normalne umowy i stworzyła pole dla wyzysku w postaci tych agencji.

32328