Komentarze na temat artykułu

GośćWłościanka 5 stycznia 2017 roku
19:44

Zarobili na okradzeniu książeczkowiczów to teraz jak są zyski niech oddadzą nam ukradzione oszczędności. Wszyscy płaczą nad frankowiczami. Tymczasem ich krzywda jest śmieszna w porównaniu z naszą.

Gość 5 stycznia 2017 roku
20:13

Wystarczyło kilku mądrych ,uczciwych ludzi oraz widmo Kamińskiego i jest efekt.

Gość frankowiec 6 stycznia 2017 roku
0:45

Ograniczenie skali oszustw to jak ile darować złodziejom i pozwalać dalej okradać Polaków.Panie Morawiecki trochę odwagi i zakończyć dojenie Polaków przez zachodni kapitał. Wszystko w Polsce zmieni się jak załatwi Pan sprawę frankowiczów,ale nie częściowo,tylko całkowicie w formie jakiej oczekujemy.Te złodziejskie banki tylko mniej zarobią a i tak okradną nas niemiłosiernie.To co teraz się dzieje to rzeź.To upadek prawa i wszelkiej moralności.Jesteśmy przekonani ,że aktualnie jesteście z nimi w zmowie ale nadejdzie taki czas ,że rozliczymy Was za to,co teraz czynicie.PRECZ Z LIBERALIZMEM - to wymysł bogatych aby grabić wszystkich i wszędzie.

Gość 7 stycznia 2017 roku
10:04

Morawiecki do dymisji!

Gość 8 stycznia 2017 roku
21:03

odnośnie frankowiczów. Każdy z nich, powtarzam KAŻDY z nich zdawał sobie sprawę z ryzyka jakie ponosił zaciągając kredyt w obcej walucie. Zaciągali, bo spekulowali odniesienie zysku. Również mam podobne zobowiązania (chociaż nie we frankach) i również spekuluję. Nie przyjmuję jednak tłumaczenia tej grupy o tym, że zostali nabici w butelkę. Ryzyko czy też spekulacja polega wlaśnie na domniemaniu odniesienia korzyści ale również straty. Frankowicze nie różnią sie niczym od innych kredytobiorców zatem domaganie się szczególnego traktowania jednej grupy jest dyskryminacją pozostałych. Tym bardziej, że nikt ich nie zmuszał do podpisywania umów.

Gość 9 stycznia 2017 roku
17:02

I ten zysk to efekt posiadania naszej własnej waluty i własnego banku centralnego.Nigdy nie wchodźmy do strefy euro bo stracimy te wielkie zyski NBP i niepodległość gospodarczą !

Darecki 10 stycznia 2017 roku
9:12

Zgadzam się z Gościem powyżej. Gdyby nie własny bank centralny i własna waluta, nie byłoby zysku i elastycznej polityki pieniężnej. nawet kraje afrykańskie to wiedzą zachowując swoje (czasami nawet słabe) narodowe waluty. Tylko tutaj w Europie, tych pier***ych lewaków ogarnął amok niszczenia wszystkiego co nie kołchozowe i "ogólno-socjalistyczne". Wydaje mi się także że zysk z NBP powinien iść na inwestycje w kraju które przyczynia sie ro rozwoju ekonomicznego kraju, a nie być przejadane na bieżącą "konsumpcję budżetową". Amen~!

32394