Komentarze na temat artykułu

Gość 7 stycznia 2017 roku
19:55

Amerykanscy zolnierze! WITAMY w Polsce!

Gość 7 stycznia 2017 roku
20:32

A jaki będzie ich status prawny?

Gość22 7 stycznia 2017 roku
21:40

witamy

Gość 7 stycznia 2017 roku
23:57

Nawet żołnierka, na wojnę z ruskimi na terenie Polski, przyleciała. Amerykańska dupokracja w pełnym wydaniu. Kobiety muszą szukać pracy na froncie, bo gospodarka nie wydala, zamiast wychowywać dzieci w domu, będą zabijać dla bankierów zachodnich. Imperialistyczna i żołnierksa głupota w pełnej krasie.

Gość 7 stycznia 2017 roku
23:59

Murzyni będą walczyć o zniesienie niewolnictwa.

Gość 8 stycznia 2017 roku
1:52

historyczny moment

Gość 8 stycznia 2017 roku
10:30

I bardzo dobrze.

Ciekawyyy 8 stycznia 2017 roku
12:50

Historycznym to się okaże jak z terytorium Polski zrobią sobie z Ruskimi poligonik rywalizacji podobnie jak w Syrii czy wcześniej w Afganistanie.

antykacap 8 stycznia 2017 roku
14:02

Brawo !! Agenci wpływu Moskwy w Polsce gardłują na próżno ! My zaś -Polacy- wyrażamy radość z powodu przyjazdu amerykańskich żołnierzy ! !!

Janto 8 stycznia 2017 roku
14:11

Skąd w Polsce tylu ruskich trolli ? Sowieckie i ruskije sabaki , wam nada na na wostok ujezżat !

Gość 8 stycznia 2017 roku
15:04

Skąd tyle amerykańskich trolli? Obce wojsko to zawsze gorzej niż własna silna armia. Poza tym, PiSowskie pieski, czas przestać szczekać na Rosję - nowy prezydent w USA i nowe wytyczne dla polskich wasali.

Gość 8 stycznia 2017 roku
15:14

Historyczny moment - głupki się cieszą bo nadzorcy do kontynuacji ludobójstwa ekonomicznego Polaków przyjechali.

oj tam 8 stycznia 2017 roku
15:40

Teraz ruskie 100 razy się zastanowią,zanim zaatakują Polskę.Nie chodzi o to,że Amerykanie nas obronią a tylko o to,że są u nas , w Polsce.

Gość 8 stycznia 2017 roku
16:36

a kacapstwo ujada bo im sie kacapskie plany zagarniecia innych krajow oddalaja. Tak kacapy nie bedzie waszych smierdzacych walonek i bimbru, waszej dziadowskiej mentalnosci. Paszli mozecie sobie otwierac front i zagarniac antarktyde.

Gość 8 stycznia 2017 roku
17:25

Proamerykańskie trolle szczekają,mało sobie gardła nie zedrą. Przemysł sprzedany zachodnim koncernom, teraz tylko ziemia została jeszcze w rękach Polaków. Dlatego wojsko już tu ściągnęło żydostwo, ale głupie trolle dalej swoje, o agentach wpływu Rosji. Bezmózg proamerykański zostanie bezmózgiem na wieki, choćby mu zachód pokazywał od zarania dziejów historii, jak traktuje się Polskę. PiS i PO-owskie matoły, wytresowane przez diasporę , jak pies Pawłowa, wszystko, co niezgodne z interesem amerykańśkim, kojarzy im się z bolszewizmem. Inteligencja szpagatowa z krzyżykami na czołach, jak przystało na porządnych...

aquar67 8 stycznia 2017 roku
19:22

"Gość 7 stycznia 2017 roku 20:32 - A jaki będzie ich status prawny?" Dokładnie taki jaki wojsk sojuszniczych NATO biorących udział w ćwiczeniach na polskich poligonach.

ADALBERT 8 stycznia 2017 roku
20:48

Wojska sojusznicze na granicach dowolnego panstwa,przy braku odpowiedniej sila i liczebnoscia armii wspomaganego panstwa,nie przesadzaja same o bezpieczenstwie tego panstwa,lecz swiadcza o potencjalnym ryzyku utraty wlasnej suwerennosci i niepodleglosci danego panstwa;i to w najbardziej optymalnym wariancie , bo odwracanie sojuszy (reset resetu) stalo sie ostatnio zbyt modne.Wlasna armia wlasna sila i dyplomatyczna perswazja podstawowemu sojusznikowi ,ze warto obiektywnie zainwestowac w samodzielna obronnosc danego kraju ,utworzona,to wlasciwy kierunek dzialania odpowiedzialnych sil politycznych danego kraju. Bo kazdy szanuje Panstwo-Narod, ktore ma wlasna i niepowtarzalna twarz,a jego przywodcy dosc wiedzy i politycznej odwagi, by wiedzeni RACJA STANU SWEGO KRAJU glosic tezy konieczne i racjonalne.A wtedy witajmy sily naszego zaufanego sojusznika,tylko jego sily,reszcie dziekujac za wykazywana ochote na...Badzmy gospodarzami "pelna geba" we wlasnym kraju i miejmy odwage mowic o tym,co nalezy,i zadac tego co oczywiste. A mowic musimy o tym,ze majatkowe roszczenia srodowisk zydowskich sa bezpodstawne i bezprawne i oddalone bezpowrotnie,takze przy wsparciu opinii miedzynarodowej. A zadac powinnismy niezwlocznej realizacji kwot reparacji wojennych od Niemiec ,za ich ludobojcze i barbarzynskie dzialania dokonywane wtedy w stosunku do potencjalu ludzkiego kazdej nacji zamieszkujacej wtedy nasz kraj,jak i calkowitego prawie zniszczenia naszego majatku narodowego. A nasz najpowazniejszy sojusznik powinien wesprzec nasze dzialania w tej sprawie,tak politycznie,jak i faktycznie, bo to powinnosc ze strony Niemiec, a dla naszego najwazniejszego sojusznika takze oszczednosc wlasnych srodkow finansowych na wzmocnienie naszej armii, do czego jest bezspornie zobowiazany, jako trwaly i odpowiedzialny sojusznik , tak jak my od wiekow jestesmy jego oczywistym sprzymierzencem. Najpierw armaty dla naszej armii, a potem wiwaty dla odpowiedzialnego sojusznika.GOSC W DOMU,TO BOG W DOMU! wiec patrzmy uwaznie kto i z czym przybywa!!!

Gość 8 stycznia 2017 roku
20:49

Szkoda mi tych wypranych mózgów neokonserwatystów pro-bushowskich, którzy chcą za wszelką cenę wojny z Rosją na terenie Polski. Wasz OBAMBO ma jeszcze 2 tygodnie, ciekawe czy zdąży. Na szczęście Trump znormalizuje stosunki Rosji z zachodem i PiSowscy wasale żydofinansjery amerykańskiej zaczną inaczej szczekać.

Gość 8 stycznia 2017 roku
20:53

Śmiać mi się chce z tych 60-latków, którzy piszą po rosyjsku wyzywając racjonalnie myślących ludzi, którzy nie chcą żydowskich żołnierzy Obambo w Polsce. Korporacje amerykańskie wam płacą? Czy brakuje wam wojny na terenie Polski? Gardzę wami, dobrze ze wymieracie.

Gość 8 stycznia 2017 roku
21:33

rząd Polski który urzęduje od roku, powinien po pierwsze postawić na silna narodowa armie polska i pełni korzystny z polskiego uzbrojenia, ale ale z pomocom Ameryki to popieram ale tylko Ameryki.

Andriu 8 stycznia 2017 roku
23:14

To chyba jedyny raz, kiedy na lotnisku i na pokładzie samolotu było legalnie tyle broni palnej =)

Gość 9 stycznia 2017 roku
0:03

Brawo! Szóstka z "entuzjazmu" nt. wschodniej flanki i jedynka z geografii za jej usytuowanie w zachodniej Polsce. Bolesławiec, Żagań, Choszczno, Drawsko Pomorskie, Orzysz, Bemowo Piskie i dowództwo NATO na Polskę w Szczecinie to nie wschodnia flanka obronna Polski, ale bronić tam będziecie Niemiec i to nie tych z granicą na Odrze i Nysie, ale wschodnich kresów Heimatu, czyli ich wymarzonej ojczyzny w granicach przedwojennego Reichu i Wschodnich Prus. Te 3/4 terytorium Polski na wschód od linii, wyznaczonej przez wymienione miejscowości na Zachodzie kraju stanie się w razie wojny buforem do prowadzenia działań wojennych tak przez agresora ze Wschodu jak i NATO i zostanie wystawione na totalne zniszczenie. Wschodnia flanka obronna NATO dla Państwa Polskiego to pas wschodnich rubieży Polski od Suwalszczyzny, poprzez Podlasie, Lubelszczyznę aż po Podkarpacie.Wschodnia flanka NATO, o której jazgoczą nasi "intelektualnie" rozwinięci politycy to wschodnia flanka obronna Niemiec.

Ala 9 stycznia 2017 roku
10:41

a mimo wszystko nie chcę tych ludzi w Polsce, bo są obcy i szanować nas nie zamierzają, są jak szarańcza

Polonica 9 stycznia 2017 roku
19:40

Witamy w Polsce! Welcome to Poland! This is a very historical moment for all of us. We hope you will enjoy your stay in our Country. Poland is very friendly and attractive no matter of the season. True green place/spot on European soil, of course not in the Winter time. You can be assured, that the US Army Troops, are invited by the Polish Nation as the the only Soldiers that have ever been invited to our Country. In the past, the rest of the unwelcome world have allways came to Poland, to do only a harm to our Country and Nation. We hope this will never take a place in the future, with such a brave Men by our side. We have seen your full of bravery, courageus and accurate action done by the US Army performed all over the place in the World. Congratulations! We are impressed! Have a good time in Poland! // po polsku // Witamy w Polsce! Witamy w Polsce! To bardzo historyczny moment dla nas wszystkich. Mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni z pobytu w naszym kraju. Polska jest bardzo przyjazna i atrakcyjna niezależnie od pory roku. Prawdziwe zielone miejsce / punkt na ziemi europejskiej, oczywiście nie w czasie zimy. Możecie mieć pewność, że wasze wojsko zostało zaproszone przez Naród Polski i że jesteście jedynymi żołnierzami, którzy kiedykolwiek zostali zaproszeni do naszego kraju Polaków. W przeszłości, reszta niepożądanego świata zawsze przyjeżdżała do Polski, aby zrobić jedynie szkody dla naszego kraju i Narodu. Mamy nadzieję, że to nigdy nie będzie miało miejsca w przyszłości z tak dzielnymi ludźmi u naszego boku. Widzieliśmy wasze pełne brawury, odważne i trafne działania, jakie przeprowadzane były przez waszą US Armię w wielu miejscach w świecie. Gratulacje! Jesteśmy pod wrażeniem! Bawcie się dobrze w Polsce!

Polonica 9 stycznia 2017 roku
19:45

Witamy w Polsce! Welcome to Poland! This is a very historical moment for all of us. We hope you will enjoy your stay in our Country. Poland is very friendly and attractive, no matter of the season. True green place/spot on European soil, of course not in the Winter time. You can be assured, that the US Army Troops, are invited by the Polish Nation as the only Soldiers that have ever been invited to our Country by Poles. In the past, the rest of the unwelcome world have allways came to Poland, to do only a harm to our Country and Nation. We hope this will never take a place in the future, with such a brave Men by our side. We have seen your full of bravery, courageus and accurate action done by the US Army performed all over the place in the World. Congratulations! We are impressed! Have a good time in Poland! // po polsku // Witamy w Polsce! Witamy w Polsce! To bardzo historyczny moment dla nas wszystkich. Mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni z pobytu w naszym kraju. Polska jest bardzo przyjazna i atrakcyjna niezależnie od pory roku. Prawdziwe zielone miejsce / punkt na ziemi europejskiej, oczywiście nie w czasie zimy. Możecie mieć pewność, że wasze wojsko zostało zaproszone przez Naród Polski i że jesteście jedynymi żołnierzami, którzy kiedykolwiek zostali zaproszeni do naszego kraju przez Polaków. W przeszłości, reszta niepożądanego świata zawsze przyjeżdżała do Polski, aby zrobić jedynie szkody dla naszego kraju i Narodu. Mamy nadzieję, że to nigdy nie będzie miało miejsca w przyszłości z tak dzielnymi ludźmi u naszego boku. Widzieliśmy wasze pełne brawury, odważne i trafne działania, jakie przeprowadzane były przez waszą US Armię w wielu miejscach w świecie. Gratulacje! Jesteśmy pod wrażeniem! Bawcie się dobrze w Polsce!

Gość 10 stycznia 2017 roku
16:19

Ja ich nie zapraszałem, więc pisz za siebie. Jeśli chodzi o wartość "merytoryczną" powyższego wywodu - żal.

Jestesmy 10 stycznia 2017 roku
22:38

krajem POSTkolonialnym? Czy to fotomontaze?

32419