Komentarze na temat artykułu

Polak 9 stycznia 2017 roku
17:04

Kiedyś sowiet, dzisiaj jankes. Jaka murzyńskość.

Jan(niestety)Sobieski 9 stycznia 2017 roku
19:54

Amerykańce przy granicy Niemiec? Ile za to zapłacimy? W Orzyszu na Mazurach, w Mińsku Mazowieckim to był jeszcze zrozumiał. Ewentualny konflikt będzie wyglądał tak jak w 1939 roku. Rząd i dobrze ustawione popaprańce wywiozą tony złota, ministrowie odlecą samolotami, głosłowie uciekną helikopterami, radni samochodami w stronę Niemiec. A Antosia już dawno tu nie będzie, bo będzie Misiewiczom lizał w Australii niewypowne części. Chętnie podyskutuję z każdym nawet u ubecką swołoczą, która rządziła, rządzi i rządzić będzie.

ha,ha,ha 9 stycznia 2017 roku
20:25

Ruskie trolle, nie ujadać tylko biegiem prać onuce, bo śmierdzą nawet na forum

Gość 10 stycznia 2017 roku
16:20

ruskie trolle teraz rusza do zmasowanego ataku, bo rosja to taki demoktatyczny kraj i nigdy nikogo nie napadla.

Ruski troll 10 stycznia 2017 roku
19:09

Wschodnia flanka NATO znajduje się przy zachodniej granicy Polski.

Gość 10 stycznia 2017 roku
20:26

Bardzo dobrze, że Amerykańskie wojska są w Polsce, nawet w ilości symbolicznej. Może to naprawi naszą sytuację geopolityczną: przecież widać jak się Niemcy dogadują z Rosją naszym kosztem. Strusia polityka PO/PSL --to jest głowa w piasek, a dupa do rżnięcia -- nic nie daje bo prowadzi do wojny i naszej zagłady. Reczywiście obca agentura zacznie teraz szaleć. PS. Niemiecki rozsądek, jak w czasie I. wojny, za Hitlera, za demonstracji "pokojowych" w 70/80, znowu widać na przykładzie "migrantów". Rosyjski "rozsądek" -- też w Polsce jest znany. Może już dość trupów i klęsk.

Gość 10 stycznia 2017 roku
20:31

No cóż sowieci ,ciężka brygada Amerykańska to nie żarty. To nie batalion.Jeszcze bardziej znaczące , jaka potęga militarna -zafajdani kufajkowcy za tym stoi.Nie pomogą wam w razie czego nawet wasze śmierdzące walonki. P.s. Nie porównujcie się do USA. USA nigdy nie uczestniczyło w rozbiorach ani okupacji Polski.Ruskie łajdaki.

gonzo 11 stycznia 2017 roku
13:35

Obawiam się, że ta obecność amerykanów ma drugie dno, bo z jednej strony zabezpieczenie wschodniej flanki NATO, a z drugiej dozbrajanie banderowskiej(Nam wrogiej) Ukrainy. Do tego mogą dojść prowokacje. Proszę sobie przypomnieć słowa Grzegorza Brauna o "Polsce na główne danie" wygłoszone przed PKW w 2014 r.

Gość 11 stycznia 2017 roku
20:02

Ten ciężki sprzęt sprowadził, jakiś ciężki jełop. Ciężarem głupoty może mu dorównać tylko proaemrykański troll pierdzący ustami, po zdrowej genetycznie zmodyfikowanej żywności, z mózgiem wielkości ziarnka ryżu, spuchniętym od rzeczonej genetycznej diety, ale to i tak za duży mózg , jak na takiego trolla i system edukacji szyty na miarę , dla idiotów, jak w USA.

32449