Informacje

fot. gazeta wSieci
fot. gazeta wSieci

W najnowszym numerze tygodnika "wSieci": Co dalej z kontrolą NIK w Krajowym Biurze Wyborczym

Zespół wGospodarce

Zespół wGospodarce

Portal informacji i opinii o stanie gospodarki

  • Opublikowano: 5 grudnia 2014, 15:27

    Aktualizacja: 6 grudnia 2014, 12:53

  • 1
  • Powiększ tekst

Jak pomówieniami i manipulacjami skrzywdzono legendarnego powstańca, prof. Witolda Kieżuna, a także Adam Hofman przerywa milczenie i zapowiada walkę o dobre imię, o kontroli w Krajowym Biurze Wyborczym mówi prezes NIK, a Jan Rokita analizuje z czego wynika nagły zwrot Rosji w sprawie budowy Gazociągu Południowego. Z nowym wydaniem tygodnika „wSieci”, w prezencie dla Czytelników - solidna, aktualna mapa Polski. Największy konserwatywny tygodnik opinii w Polsce w sprzedaży już od 8 grudnia.

Artykuł Sławomira Cenckiewicza i Piotra Woyciechowskiego o kontaktach prof. Witolda Kieżuna z SB przejdzie do historii polskiej lustracji. - Nikt wcześniej nie napisał w tej materii tekstu zawierającego tylu błędów i celowych przeinaczeń – Piotr Gontarczyk weryfikuje „rewelacje” autorów artykułu dotyczące lustracji szanowanego profesora.

Adam Hofman przerywa milczenie i zapowiada walkę o dobre imię. – W tych setkach doniesień i komentarzy na nasz temat nie było słowa prawdy. Nie braliśmy nigdy żadnej kilometrówki, żadnego zwrotu za benzynę. To czysta nagonka – mówi Jackowi i Michałowi Karnowskim poseł Adam Hofman.

O kontroli w Krajowym Biurze Wyborczym Łukasz Warzecha i Piotr Zaremba rozmawiają z Krzysztofem Kwiatkowskim, prezesem Najwyższej Izby Kontroli. - Nie badamy Państwowej Komisji Wyborczej, głosowania wyborców, kart do głosowania, działań komisji wyborczych itp., ponieważ zabrania nam tego prawo – tłumaczy prezes NIK, Krzysztof Kwiatkowski. Jednocześnie przedstawia długą listę tego, co zostanie sprawdzone i zapowiada, że wyniki kontroli poznamy w I kwartale 2015 r. Jan Rokita analizuje, z czego wynika nagły zwrot Rosji w sprawie budowy Gazociągu Południowego i co zawieszenie tej inwestycji oznacza dla Europy i Kijowa. Przypomina, jakie znaczenie dla Rosji miało wybudowanie Gazociągu Południowego: „W Europie uważano, że Gazociąg Południowy został pomyślany w Moskwie jako kluczowe narzędzie osłabiania Unii Europejskiej, prowokowania w niej wewnętrznych niesnasek i budowania czegoś na kształt prorosyjskiej piątej kolumny na południowych rubieżach kontynentu”.

W prezencie dla Czytelników – aktualna mapa Polski. To druga mapa trzyczęściowego praktycznego atlasu 2014-2015, zawierającego opracowania kartograficzne świata, Polski i Europy przygotowanego z wydawnictwem Demart. Partnerem wydania tygodnika z mapą jest Kasa Stefczyka, a sponsorem głównym SKOK Ubezpieczenia. Już 29 grudnia br. – do tygodnika „wSieci” dołączona będzie mapa świata.

tytuł

Nowy numer tygodnika „wSieci” w sprzedaży od 8 grudnia, także w formie e-wydania. Szczegóły na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html

Wiadomości Google

Kliknij Obserwuj i bądź na bieżąco!

Powiązane tematy

Komentarze