Informacje

fot. Kasa Stefczyka
fot. Kasa Stefczyka

Masz PIT? Weź pożyczkę!

Zespół wGospodarce

Zespół wGospodarce

Portal informacji i opinii o stanie gospodarki

  • Opublikowano: 1 marca 2013, 11:58

    Aktualizacja: 6 marca 2013, 13:34

  • 3
  • Powiększ tekst

Nadszedł czas rozliczeń z fiskusem. Zamiast czekać na ostatnią chwilę, warto pomyśleć o tym zawczasu. Warto również wiedzieć, że dokument PIT-11 za 2012 rok przyda się nie tylko w urzędzie skarbowym. Teraz z tym drukiem oraz dowodem osobistym można ubiegać o pożyczkę w Kasie Stefczyka!

Zgodnie z obowiązującym prawem pracodawca miał obowiązek przekazać druk PIT-11 swoim pracownikom oraz ich urzędom skarbowym do końca lutego. Zatem wszyscy, którzy powinni go otrzymać, zapewne już dysponują tym dokumentem – informacją o dochodach oraz o pobranych zaliczkach na podatek dochodowy. Czas więc zabrać się za rozliczenie! Na szczęście dodawanie i mnożenie wszystkiego na kalkulatorze powoli odchodzi w niepamięć. Dziś dysponujemy całą gamą programów ułatwiających rozliczenie z fiskusem, dzięki którym nawet najbardziej skomplikowane rachunki zajmą nam znacznie mniej czasu. Z każdym rokiem rośnie również liczba podatników, którzy rozliczają się za pośrednictwem internetu. To najprostszy i najwygodniejszy sposób na złożenie zeznania rocznego.

Warto wiedzieć, że dokument niezbędny do rozliczenia z podatku – PIT-11, przyda się nie tylko do tego celu. Kasa Stefczyka, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich członków, daje możliwość ubiegania się o pożyczkę gotówkową tym, którzy dysponują drukiem PIT-11 za 2012 rok. Warto przyjść do oddziału Kasy z tym dokumentem oraz dowodem osobistym, by ubiegać się o pożyczkę!

Proponowana pożyczka w Kasie Stefczyka dostępna jest niezależnie od zajmowanego stanowiska. Środki z pożyczki można przeznaczyć na dowolny cel, np. na spłatę innych zobowiązań finansowych. Cechą godną podkreślenia jest również fakt, że kwotę do 60 tysięcy złotych można otrzymać bez zaświadczenia o zarobkach. Dodatkowo można liczyć na obniżkę oprocentowania nominalnego pożyczki, jeśli zostanie złożona dyspozycja przelewu wynagrodzenia na konto w Kasie Stefczyka.

Dodatkowe korzyści płynące z propozycji pożyczkowej Kasy Stefczyka dostępne są tylko do końca czerwca 2013 roku. Dlatego, podobnie jak z rozliczeniem z fiskusem, lepiej nie czekać na ostatnią chwilę! Stosowny wniosek o pożyczkę można złożyć w każdym oddziale Kasy Stefczyka, przychodząc z drukiem PIT-11 za 2012 rok oraz dowodem osobistym.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny ryzyka kredytowego.

Wiadomości Google

Kliknij Obserwuj i bądź na bieżąco!

Powiązane tematy

Komentarze