Informacje

Fot. PAP/Bartłomiej Zborowski
Fot. PAP/Bartłomiej Zborowski

Krychowiak o krok od PSG! „Najwyższy transfer w historii polskiej piłki”

Zespół wGospodarce

Zespół wGospodarce

Portal informacji i opinii o stanie gospodarki

  • Opublikowano: 21 czerwca 2016, 12:13

    Aktualizacja: 21 czerwca 2016, 12:14

  • 0
  • Powiększ tekst

Jeden z najlepszych piłkarzy polskiej reprezentacji jest o krok od dużego transferu. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to Grzegorz Krychowiak z hiszpańskiej Sevilli trafi do Paris Saint-Germain.

– To była misja owiana największą tajemnicą. Jak dowiedział się Fakt, Grzegorz Krychowiak (26 l.) w minionym tygodniu wyjechał ze zgrupowania reprezentacji Polski w La Baulle i uzgodnił warunki indywidualnego kontraktu z władzami Paris Saint-Germain! Mistrz Francji musi już tylko dogadać się z Sevillą i najwyższy transfer w historii polskiej piłki stanie się faktem

– czytamy na łamach dzisiejszego wydania dziennika „Fakt”.

Dlaczego transfer do PSG może być przełomowym ruchem w karierze naszego reprezentanta? Przecież Hiszpańska Sevilla to też bardzo dobry klub – Krychowiak dwa razy z rzędu wygrał z nią Ligę Europy! Tyle że Sevilla, grająca w jednej lidze z najlepszymi klubami świata (m.in Barcelona, Real Madryt, Atletico Madryt), w najbliższej przyszłości pozostaje raczej bez szans na udział w Lidze Mistrzów, rozgrywkach, w których PSG występuje regularnie.

Kwota, za jaką PSG ma przejąć Krychowiaka od Sevilli, nie jest jeszcze znana, ale „Fakt” pisze o „najwyższym transferze w historii polskiej piłki”. Pozostaje czekać na więcej szczegółów.

/mk /"Fakt"

>> Czytaj również: Ile zysku może przynieść Euro 2016?

Powiązane tematy

Komentarze