Informacje

Wejdź do Sieci Przyjaciół i pobierz wyjątkowy śpiewnik Pieśni Żołnierzy Wyklętych

Zespół wGospodarce

Zespół wGospodarce

Portal informacji i opinii o stanie gospodarki

  • Opublikowano: 24 lutego 2017, 15:12

  • 0
  • Powiększ tekst

Redakcja tygodnika „wSieci” wraz z zespołem portalu wPolityce.pl polecają szczególne wydanie dostępne w Sieci Przyjaciół poświęcone Narodowemu Dniu Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Wspólnie z Małopolskim Centrum Edukacji „MEC” redakcja przygotowała numer specjalny „wSieci Extra” z wyjątkowym śpiewnikiem Pieśni Żółnierzy Wykletych. Wydanie można pobrać zapisując się do Sieci Przyjaciół (www.siecprzyjaciol.pl).

„wSieci Extra” to ponad 30 stron z tekstami piosenek, które słychać było w obozowiskach naszych bohaterów. Wśród przytoczonych tekstów znalazły się „Czerwona zaraza”, „Noc zapada nad cichym jeziorem”, „Hymn Brygady Świętokrzyskiej”, „Brzmi wesoło pieśń partyzantów”, „My to Kresowiacy...”, czy „Marsz zaporczyków”. Całość uzupełnia obszerny komentarz historyczny autorstwa Elżbiety Jakimek-Zapart z krakowskiego IPN.

Subskrybenci Sieci Przyjaciół uzyskają także dostęp do bieżącego wydania tygodnika „wSieci”, w którym znalazł się także ciekawy dodatek poświęcony obchodom Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych wraz z obszernym kalendarium uroczystości i zaproszeniem na Bieg Tropem Wilczym. Także w tym dodatku opublikowane zostały pieśni naszych bohaterów.

Sieć Przyjaciół to społeczność czytelników serwisu wPolityce.pl i tygodnika „wSieci”. Członkowie społeczności otrzymają dostęp do e-wydań (pliki PDF) tygodnika „wSieci”, miesięcznika „wSieci Historii” oraz na czas trwania subskrypcji do specjalnych e-wydań „wSieci Extra” – w pierwszym specjalnym wydaniu redakcja publikuje zestaw dwunastu wywiadów przeprowadzonych przez Jacka i Michała Karnowskich w 2016 roku. Dodatkowo członek Sieci Przyjaciół może zamówić cotygodniowy newsletter z najlepszymi artykułami z portalu wPolityce.pl, który będzie otrzymywać bezpośrednio na wskazaną skrzynkę e-mail.

Z publikacji w Sieci Przyjaciół można korzystać zarówno na komputerze oraz na urządzeniach mobilnych (tablety, smartfony, e-czytniki, które obsługują format PDF), a każde wydanie oznaczone jest unikalnym, indywidualnym adresem odbiorcy. Aby dołączyć do Sieci Przyjaciół należy zarejestrować się w serwisie www.wpolityce.pl do konta czytelnika. Dostęp można też uzyskać pod adresem www.siecprzyjaciol.pl .

Tygodnik „wSieci” utrzymuje stabilną pozycję lidera wśród konserwatywnych tygodników opinii – od wielu miesięcy odnotowuje najwyższą sprzedaż w tym segmencie. Zespół autorów tworzą cenieni przez czytelników – Piotr Zaremba, Jacek i Michał Karnowscy, Marzena Nykiel, Krzysztof Feusette, Wiktor Świetlik, Piotr Skwieciński, Robert Mazurek, Jerzy Jachowicz, Tomasz Łysiak, Marek Pyza, Marcin Wikło, Łukasz Adamski, Grzegorz Górny, Jan Pietrzak, Dorota Łosiewicz, Ryszard Makowski, Jan Polkowski oraz Krystyna Grzybowska i wielu dziennikarzy, których artykuły nigdy nie pozostawiają czytelnika obojętnym na najistotniejsze tematy publicznej dyskusji w Polsce.

Grupa Medialna Fratria jest wydawcą największego konserwatywnego tygodnika opinii w Polsce – „wSieci”, a także najchętniej kupowanego miesięcznika o tematyce historycznej – „wSieci Historii”. Do Fratrii należą też portale wPolityce.pl oraz wGospodarce.pl wraz z miesięcznikiem „Gazeta Bankowa”. Tygodnik „wSieci” według danych ZKDP zanotował średnia sprzedaż ogółem w październiku 2016 na poziomie 71 379 egz.

Wiadomości Google

Kliknij Obserwuj i bądź na bieżąco!

Powiązane tematy

Komentarze