Opinie

www.sxc.hu
www.sxc.hu

Promocje tylko dla nowych

Komentator wGospodarce.pl

Komentator wGospodarce.pl

  • Opublikowano: 22 stycznia 2014, 15:20

    Aktualizacja: 23 stycznia 2014, 14:06

  • 1
  • Powiększ tekst

W serwisie wGospodarce.pl pisaliśmy już o wątpliwościach klientów banków co do polityki marketingowej polegającej na oferowaniu nowym klientom warunków atrakcyjniejszych niż tym związanych z bankiem od lat. Artykuł „Wierny klient – gorszy klient” dotyczył Banku Millennium. Tym razem napisał do nas klient BZ WBK.

„Bardzo proszę o pomoc i fachowe wyjaśnienie  postępowania banku. Od ponad 25 lat jestem klientem Banku BZ WBK i wszystko układa się OK poza jednym wypadkiem który chciałbym przedstawić. W kwietniu 2013 będąc w placówce banku usłyszałem o reklamowanym -  rachunku godnym polecenia  który mnie zainteresował z uwagi na korzyści - klient otrzymuje dodatkową premie co na pewno jest interesujące. Gdy chciałem założyć to konto pracownik banku stwierdził że nie mogę go założyć bo to tylko dla nowych klientów Co mnie ogromnie zdziwiło!!!! Ale poszedłem do swoje zaprzyjaźnionej placówki w Warszawie Jana Pawła II 23 gdzie po rozmowie z kierownikiem i wykupieniu ubezpieczenia dostałem możliwość założenia tego rachunku. Liczyłem oczywiście na obiecaną premie. Niestety bank potraktował "starego" klienta jak natręta. Nie uzyskałem premii mimo złożenia reklamacji. Napisano mi że to tylko dla nowych - starym się nie należy.

Może dzięki Waszej wiedzy uzyskam informację dlaczego tak traktuje się długoletnich - czytaj gorszych klientów banku. Będę bardzo wdzięczny i z góry dziękuję za wyjaśnienie "laikowi" mojego może nie najważniejszego problemu. Pozdrawiam życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2014.”

Odpowiedzi na pytania postawione przez czytelnika „wGospodarce.pl” udzieliła Ewa Krawczyk z Departamentu Public Relations Banku Zachodniego WBK

„Bank Zachodni WBK w równym stopniu zabiega o nowych, jak i dotychczasowych klientów. Do każdej z tych grup dostosowujemy najbardziej efektywne narzędzia promocyjne.

Promocja "Nawet 700 zł czeka na Ciebie" skierowana była do osób, które przed otwarciem Konta Godnego Polecenia nie posiadały rachunku w Banku Zachodnim WBK lub dawnym Kredyt Banku w okresie ostatnich 12 miesięcy. Zapis taki był umieszczony w regulaminie promocji.

Dla dotychczasowych klientów Bank proponował Program Poleceń, w którym klienci za aktywne polecanie usług Banku innym mogli otrzymać aż 760 zł.

W promocji "50 za 500" nasi klienci - posiadacze kart debetowych i kredytowych, którzy w okresie 15 lutego - 31 marca 2013 dokonali transakcji na kwotę min. 500 zł lub 1000 zł otrzymali kartę prepaid MasterCard PAYBACK doładowaną na kwotę 50 zł lub 100 zł. W okresie letnim wszyscy klienci Banku mogli wziąć udział w "Losomanii", gdzie główna nagroda wynosiła 100 tys. zł. Ponadto systematycznie nasi klienci uczestniczą w promocjach przygotowywanych przez naszych partnerów np. „Wyjedź na Olimpiadę Zimową Sochi 2014 z Visą” czy "7x więcej punktów PAYBACK".

 

 

 

 

----------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------

Kubek lemingowy wPolityce.pl - hitem sezonu!

Idealny dla wszystkich miłośników lemingozy. Kubek o głębokim wnętrzu.

Oni są lemingami - a Ty? Oni piją kawę ze starbunia - Ty możesz ją pić z naszego kubka! Najlepsza kawa, najsłodsza herbata - tylko z lemingowego kubka wPolityce.pl!

Kubek lemingowy wPolityce.pl

 

Powiązane tematy

Komentarze