Komentarze na temat artykułu

Gość 11 stycznia 2017 roku
13:57

Niemcy to najwiegszy truciciel powietrza

Gość 12 stycznia 2017 roku
8:24

Moze sie okazać ? Czy sie okazuje? Autor gdyba, stwierdza czy stara sie manipulować ?

wstydpisie 12 stycznia 2017 roku
21:40

czy to jest jakas propisowska strona? kur.wa pierwszy raz tu jestem a w 3 juz artykule szuka się winnych w Niemcach, Niemcy nawet jeśli spalają węgiel to pewnie mają obostrzenia na to takie, ze srają po gaciach, zeby się nic nie stało, filtry na kominach, normy na wegiel, to raz, dwa to co spalają na pewno ma lepszą jakość niż to co spalane jest w Polsce, to tylko w takim kraju jak polska trzeba palić mułem i innym goownem typu opony, smieci i plastiki, bo w kraju, ktory spi na węglu, produkt ten jest drożej sprzedawany polakom niż za granicą. WSTYD władzo. ciekawe jaka mafia za to odpowiada?

Gość 13 stycznia 2017 roku
6:59

@wstydpisie 12 stycznia 2017 roku 21:40 - Co Pan się denerwuje. Niemcy to nawiększy wróg Polaków i naszego kochanego wodza. A Pan tu jakieś brednie pisze. Tu piszą tylko spece od Niemców, szef Karnowski nawet po gwizdach ich poznaje.

Obserwator 13 stycznia 2017 roku
13:49

@wstydpisie To dlaczego czujniki mają powyłączane, jak takie mają normy i w ogóle? Co mają do ukrycia? I akurat jeszcze jak widać na mapie to akurat we wschodnich Niemczech te czujniki nie działają. Pewnie przypadek, a dobrzy Niemcy mają normy i takie tam ble ble ble... W Polsce jak węglem się pali dla celów przemysłowych to też są normy itd., bo muszą być. Około 50% węgla spalanego do ogrzewania gospodarstw domowych jest spalana w elektrociepłowniach które też mają filtry i spełniają normy. Więc węgiel spalany w piecach w domach stanowi poniżej 50% ogólnie spalanego. Nie wszyscy też palą najgorszym węglem itd. Więc jak Niemcy spalają dwa razy tyle węgla to wątpię by emitowali mniej zanieczyszczeń. wiadomo trzeba by mieć różne dane i Niemcy by musieli mieć działające czujniki. A PiS ledwo ponad rok rządzi, a opozycja i ich zwolennicy by chcieli by zrobili więcej niż oni przez 8 lat. Choć jeśli chodzi o węgiel to można by wprowadzić embargo na kiepski węgiel z Rosji i sprzedawać swój w Polsce. Rosja na nasze produkty embargo wprowadziła, można by wprowadzić na ich tani i kiepski węgiel. Ludzie by musieli kupować wtedy nasz. Ciekawą sprawą jest też polski wynalazek tzw. błękitny węgiel. Warto by to rozwijać i ewentualnie sprawić by ludzie palili tylko takim węglem.

Gerard 13 stycznia 2017 roku
13:58

Nie czepiajcie się PiS, bo nie zmienią się natychmiast wieloletnie zaniedbania. Niemcy to wróg polskości od wieków, tak jak przewaga kierunku wiatrów zachodnich. A społeczeństwo nasze to sowiecki jeszcze wychów bylejakości, i powinien poprawić się.

Gość 13 stycznia 2017 roku
14:47

no, akurat dzisiaj (13/01/2017) mapka pokazuje Polske i Slowacje jako najbardziej zanieczyszczone kraje w EU

niedowiarek 14 stycznia 2017 roku
15:12

Przepraszam, ale to jakieś żarty.Według tej mapki największymi trucicielami na dzień 14.I.2017 lat są w Polsce i całej zachodniej Europie w kolejności:Zielona Góra?, Białystok??Szczecin???.A Zagłębie Ruhry jak Puszcza Białowieska ??? Mam w to uwierzyć?A gdzie smog krakowski, śląski, warszawski?????

32514