Informacje

Premier Beata Szydło w studio wPolsce.pl, fot. wPolsce.pl
Premier Beata Szydło w studio wPolsce.pl, fot. wPolsce.pl

100 tys. widzów obejrzało poranek wPolsce.pl z premier Beatą Szydło

wPolsce.pl

wPolsce.pl

wPolsce.pl to nowy telewizyjny projekt grupy medialnej Fratria: aktualne komentarze i programy publicystyczne oraz felietony filmowe

  • Opublikowano: 19 czerwca 2017, 22:31

    Aktualizacja: 19 czerwca 2017, 23:14

  • 1
  • Powiększ tekst

Sukces studia telewizyjnego wPolsce.pl. Pierwsze pasmo premierowe obejrzało ponad 100 tysięcy osób. Dziękujemy!

W poniedziałek, punktualnie o 9.00, wystartowało studio telewizyjne wPolsce.pl. To codzienny program na żywo – wypełniony rozmowami publicystów z politykami, ekspertami i przedstawicielami biznesu, a także przegląd prasy i internetu prowadzony przez dziennikarzy portali wPolityce.pl i wGospodarce.pl oraz Tygodnika wSieci.

Pierwszym gościem Porannej Rozmowy studia wPolsce.pl była premier Beata Szydło. Rozmowę na portalach i w mediach społecznościowych z szefową polskiego rządu, którą poprowadził Michał Karnowski, obejrzało ponad 100 tysięcy osób.

tytuł

Premier Szydło pytana była m.in. o kwestie uchodźców i korytarzy humanitarnych a także związane z tematem polityki migracyjnej brukselskie groźby pod adresem Polski, Węgier i Czech. Na antenie wPolsce.pl szefowa polskiego rządu po raz pierwszy skomentowała inspirowaną przez Donalda Tuska nagonkę opozycji i części mediów w związku z jej wypowiedzią podczas uroczystości w Auschwitz.

To dowód w jaki sposób manipulowane są słowa polityków PiS. Przez dwa dni obserwowałam tę histerię i postanowiłam nie zabierać głosu dla szacunku dla miejsca, w którym byłam. Powtórzyłabym te słowa. Mówienie w Auschwitz o ofiarach i o prawdzie historycznej jest konieczne. Czas na to, aby zacząć mówić o prawdzie – podkreśliła premier Szydło w studio wPolsce.pl, wyjaśniając że jej słowa, co oczywiste, nie były związane z problemem migracji.

Na koniec rozmowy Prezes Rady Ministrów przekazała redakcji wPolsce.pl życzenia powodzenia w dalszej pracy.

Z kolei prezes PZU Paweł Surówka, gość pierwszego Wywiadu Gospodarczego studia wPolsce.pl, zapowiedział, że współpraca towarzystw funduszy inwestycyjnych należących do PZU i Pekao może doprowadzić do obniżki opłat dla klientów. Surówka podkreślał także, że PZU ma ambicje być globalną firmą działającą z Warszawy.

»» Relacja z wywiadu z prezesem PZU czytaj tutaj:

Paweł Surówka: Dzięki efektowi skali będziemy mogli zaproponować klientom obniżkę opłat

tytuł

wPolsce.pl to nowy projekt grupy medialnej Fratria. Studio wPolsce.pl będzie nadaje w tzw. live streamingu na stronie www.wpolsce.pl oraz stronie głównej wPolityce.pl. Materiały dostępne są również w mediach społecznościowych – na kanale YouTube (https://www.youtube.com/c/TelewizjawPolsce ), Facebooku (https://www.facebook.com/TelewizjawPolsce ) oraz na Twitterze (https://twitter.com/wPolscepl ).

Premierowe programy studio emitować będzie od poniedziałku do piątku w paśmie porannym. Szczegóły zawsze na www.wpolsce.pl.

We wtorek 20 czerca o godz. 9.00 gościem Porannej Rozmowy będzie Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska. W Wywiadzie Gospodarczym o wynikach PKO BP opowie z kolei Zbigniew Jagiełło Prezes Zarządu PKO Banku Polskiego.

Powiązane tematy

Komentarze