Informacje

Fot.wsieci.pl
Fot.wsieci.pl

W najnowszym „wSieci” plan przejęcia władzy przez PiS

Zespół wGospodarce

Zespół wGospodarce

Portal informacji i opinii o stanie gospodarki

  • Opublikowano: 11 listopada 2013, 13:46

  • 0
  • Powiększ tekst

Już od 12 listopada br. w sprzedaży nowy numer odważnego tygodnika młodej Polski, a w nim między innymi Jarosław Kaczyński ujawnia plan przejęcia władzy przez PiS, rozmowa z Arkadiuszem Onyszko, trenerem bramkarzy o kibicach, piłkarzach i dziennikarzach oraz dodatek specjalny „Ograć jesień”, czyli jak przeżyć zimę i nie zwariować. Do części nakładu dołączony jest głośny film „Bunt stadionów”.

Na łamach najnowszego numeru tygodnika „wSieci” Jarosław Kaczyński przekonuje, że Prawo i Sprawiedliwość ma „bardzo konkretny plan” zapewnienia polskiemu społeczeństwu alternatywy dla obecnej władzy. Lider PiS mówi: „To rozpisana w szczegółach kampania pokazywania Polakom, że istnieje alternatywa dla tych rządów i dla tego modelu rozwojowego, który doprowadził tak wielu rodaków do braku nadziei. My wiemy, jak to zmienić, jak przywrócić nadzieję na lepszy los. W lutym przedstawimy nowy, doprecyzowujący wiele kwestii program naszej partii”.

Cezary Kowalski rozmawia z Arkadiuszem Onyszko, byłym bramkarzem i srebrnym medalistą olimpijskim z Barcelony, dziś trenerem – o kibicach, piłkarzach i dziennikarzach. – Pojeździłem trochę po stadionach na całym świecie i o jednym jestem przekonany. Takiego dopingu jak w Polsce nie ma nigdzie. Kiedy Lech Poznań grał w kolebce piłki nożnej w Anglii z Manchesterem City, to nasi byli głośniejsi, bardziej zorganizowaniu i pomysłowi niż miejscowi – opowiada Arkadiusz Onyszko.

Redakcja „wSieci” przygotowała także dla czytelników dodatek specjalny „Ograć jesień”. Publicystki tygodnika radzą, jak nie dać się atakom zimowych depresji. - Ruch bardzo pomaga zwalczać depresję sezonową. Choćby dlatego, że wówczas wydzielają się endorfiny, które powodują poprawę nastroju – mówi Agnieszka Lorek-Groniewska, psychoterapeutka z poradni SensiTy.

Na czytelników czekają również stałe rubryki między innymi Mazurka i Zalewskiego, Doroty Łosiewicz, Łukasza Warzechy, Wiktora Świetlika, Piotra Skwiecińskiego, Jerzego Jachowicza, a także Jana Pietrzaka, Katarzyny Łaniewskiej i Kamili Łapickiej, Krzysztofa Feusette’a, Ryszarda Makowskiego, Piotra Zaremby.

Aktualne wydanie tygodnika dostępne jest w dwóch wariantach: z książką i głośnym filmem DVD „Bunt stadionów” (cena 19,90 zł) i bez dodatku (5,90 zł). Nowy numer „wSieci” w sprzedaży od 12 listopada br., także w formie e-wydania. Tygodnik „wSieci” jest też dostępny w nowych, wygodnych  formatach EPUB, MOBI i PDF, które idealnie dopasowują się do urządzeń takich jak telefony, tablety i czytniki e-booków. Tylko teraz w Nexto można wypróbować prenumeratę cykliczną tygodnika bez ponoszenia jakichkolwiek opłat przez okres 7 dni. Szczegóły na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html

Powiązane tematy

Komentarze