Informacje

Fragment okładki tygodnika "wSieci"
Fragment okładki tygodnika "wSieci"

W najnowszym numerze „wSieci”

Zespół wGospodarce

Zespół wGospodarce

Portal informacji i opinii o stanie gospodarki

  • Opublikowano: 17 listopada 2013, 11:55

    Aktualizacja: 18 listopada 2013, 09:28

  • 1
  • Powiększ tekst

Już od 18 listopada br. w sprzedaży nowy numer odważnego tygodnika młodej Polski, a w nim między innymi dlaczego płonie tęcza na placu Zbawiciela w Warszawie, Alfabet 11 listopada według Wiktora Świetlika oraz dodatek specjalny – „Z bronią w ręku”. Jeszcze przez tydzień dostępne jest w sprzedaży wydanie z filmem - „Bunt stadionów” – dokumentem Mariusza Pilisa o polskich kibicach.

Na łamach najnowszego numeru tygodnika „wSieci” Jan Pospieszalski odsłania kulisy tęczowej prowokacji:

„Łzy Edyty Górniak, wiązanki kwiatów i znicze, wyrazy ubolewania, współczucie, społecznościowe akcje wsparcia i solidarności na Facebooku. Niestety to nie obraz spod Ambasady Filipin w Warszawie. To część reakcji warszawiaków na kolejne spalenie tęczy”. - Są jednak i inne reakcje – cichej satysfakcji oraz ulgi – które wobec terroru politycznej poprawności niewielu ma odwagę ujawnić

– zauważa dziennikarz.

W numerze również Alfabet 11 listopada według Wiktora Świetlika. Dziennikarz zaprasza do lektury śladami haseł, medialnych motywów i własnych spostrzeżeń związanych z Marszem Niepodległości
w Warszawie.

Redakcja „wSieci” przygotowała także dla czytelników dodatek specjalny „Z bronią w ręku”, a w nim między innymi barwna sylwetka por. Rafała Gan-Ganowicza, żołnierza RP na uchodźstwie, najemnika, korespondenta Rozgłośni Polskiej Radia Wolna Europa. Andrzej Rafał Potocki pisze:

„Nie należał do pokolenia Kolumbów. Był od nich młodszy. Powstanie oglądał przez piwniczne okno. Nie skończył jeszcze 14 lat, kiedy na schodach jakiś żołnierz z biało-czerwoną opaską na ręku krzyknął do niego: „Twój ojciec zginął!”. Matkę pożegnał już we wrześniu 1939 r. po kolejnym bombardowaniu miasta i od tamtej pory wychowywał się praktycznie sam. Był warszawiakiem. Po wkroczeniu Armii Czerwonej przekonał się, że na niepodległość i wolność nie można liczyć”.

Ponadto Arek Lerch rozmawia z Anitą Lipnicką na temat jej najnowszej płyty „Vena Amoris”. – John powiedział, że jeżeli ta płyta nie zostanie dobrze przyjęta, on zje własną nogę – to jego specyficzne powiedzonko – mówi artystka.

Na czytelników czekają również stałe rubryki między innymi Mazurka i Zalewskiego, Doroty Łosiewicz, Łukasza Warzechy, Wiktora Świetlika, Piotra Skwiecińskiego, Jerzego Jachowicza, a także Jana Pietrzaka, Katarzyny Łaniewskiej i Kamili Łapickiej, Krzysztofa Feusette’a, Ryszarda Makowskiego, Piotra Zaremby.

Nowy numer „wSieci” w sprzedaży od 18 listopada br., także w formie e-wydania. Tygodnik „wSieci” jest też dostępny w nowych, wygodnych  formatach EPUB, MOBI i PDF, które idealnie dopasowują się do urządzeń takich jak telefony, tablety i czytniki e-booków. Tylko teraz w Nexto można wypróbować prenumeratę cykliczną tygodnika bez ponoszenia jakichkolwiek opłat przez okres 7 dni. Szczegóły na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------

Uwaga!

TYLKO U NAS, wSklepiku.pl, możesz jeszcze nabyć poprzednie numery miesięcznika "W Sieci Historii"!

Nr.5/2013
Miesięcznik

Nr.4/2013

Miesięcznik

Nr.3/2013

Sieci Historii (3/2013) - miesięcznik z filmem Urodziny młodego Warszawiaka + opaska powstańcza

Nr.1/2013

Sieci Historii (1/2013) - miesięcznik z filmem Generał Nil

Powiązane tematy

Komentarze