Informacje

Fot.Archiwum
Fot.Archiwum

W najnowszym tygodniku „wSieci”: Rozmowa z aktorem Lechem Łotockim, który zagra śp. Lecha Kaczyńskiego w filmie „Smoleńsk"

Zespół wGospodarce

Zespół wGospodarce

Portal informacji i opinii o stanie gospodarki

  • Opublikowano: 15 grudnia 2013, 15:53

    Aktualizacja: 15 grudnia 2013, 15:56

  • 0
  • Powiększ tekst

Już od 16 grudnia br. w sprzedaży nowe, świąteczne wydanie odważnego tygodnika młodej Polski, a w nim między innymi: rozmowa z aktorem Lechem Łotockim, który zagra śp. Lecha Kaczyńskiego w filmie „Smoleńsk”, wyjątkowy śpiewnik Agnieszki Osieckiej, przepisy wigilijne publicystów „wSieci” oraz wszystkie zwiastuny nadejścia Zbawiciela.

Na łamach najnowszego numeru tygodnika „wSieci” bracia Karnowscy rozmawiają z Lechem Łotockim, który w filmie „Smoleńsk” Antoniego Krauzego zagra śp. Lecha Kaczyńskiego. - Nie można tragedii smoleńskiej zostawić, zapomnieć o niej, wmawiać sobie, że wszystko jest OK. Bo nie jest. I ten mój sprzeciw był też mocnym impulsem do przyjęcia roli w przedsięwzięciu apelującym o prawdę – mówi w wywiadzie Lech Łotocki.

W numerze również wyjątkowy śpiewnik Agnieszki Osieckiej. – Za trzy lata miną dwie dekady od śmierci Agnieszki Osieckiej, ale jej piosenki śpiewa cała Polska, jakby artystka tworzyła dziś i nadal była między nami – pisze Jerzy Jachowicz i przypomina bliskie jego sercu piosenki polskiej poetki.

Grzegorz Górny w artykule „Proroctwa spełniły się w Betlejem”  pisze o przepowiedniach nadejścia Mesjasza. - Zaskakujący jest fakt, że nie tylko Żydzi oczekiwali wówczas pojawienia się kogoś niezwykłego. Tacyt w swoich „Historiach” pisał: „Większość była przekonana, że w starożytnych księgach kapłanów stało napisane, iż w tym mniej więcej czasie Wschód wzrośnie w potęgę. I że z Judei wyjdą władcy świata” – podaje Grzegorz Górny.

W dodatku specjalnym znajdziemy wspomnienia i przepisy wigilijne publicystów „wSieci”. – Zapach pieczonych pączków zwiastował nadchodzącą Wigilię. Mama piekła je tuż przed kolacją, by były świeże, jeszcze gorące. Takie smakowały mi najbardziej. Szczerze mówiąc, tylko gorące mi smakowały, nadziane marmoladą i posypane cukrem pudrem – wspomina Barbara Stanisławczyk i podaje przepis na słynne pączki Babci Stasi.

Na czytelników czekają również stałe rubryki między innymi Mazurka i Zalewskiego, Doroty Łosiewicz, Łukasza Warzechy, Wiktora Świetlika, Piotra Skwiecińskiego, a także Jana Pietrzaka, Katarzyny Łaniewskiej i Kamili Łapickiej, Krzysztofa Feusette’a, Ryszarda Makowskiego, Piotra Zaremby.

Nowy numer „wSieci” w sprzedaży od 16 grudnia br., także w formie e-wydania. Tygodnik „wSieci” jest też dostępny w nowych, wygodnych  formatach EPUB, MOBI i PDF, które idealnie dopasowują się do urządzeń takich jak telefony, tablety i czytniki e-booków. Szczegóły na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html

Powiązane tematy

Komentarze