Informacje

Poczta specjalnie na ŚDM  przygotowała kartkę z papieżem Franciszkiem, fot. materiały PP
Poczta specjalnie na ŚDM przygotowała kartkę z papieżem Franciszkiem, fot. materiały PP

Poczta Polska gotowa na Światowe Dni Młodzieży

---

  • Opublikowano: 22 lipca 2016, 06:36

  • 0
  • Powiększ tekst

Operator pocztowy przygotował specjalną ofertę dla pielgrzymów przybywających do Polski w ramach Światowych Dni Młodzieży.

Na licznych stoiskach pocztowych rozstawionych w miejscach, gdzie odbywają się główne wydarzenia, znajdziemy znaczki, kartki pocztowe i wydawnictwa książkowe poświęcone tematyce ŚDM.

Coś dla filatelistów

Na miłośników znaczków czeka wiele ciekawych okazów, a przede wszystkim tryptyk poświęcony Światowym Dniom Młodzieży. Pierwszy ze znaczków Poczta wprowadziła do obiegu już w 2014 roku. Do tej pory ukazały się trzy edycje z tej serii, które łączy motyw promieni.

tytuł

W ofercie filatelistycznej Poczty Polskiej znajdziemy również znaczki wydane z okazji Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia czy kanonizacji Jana Pawła II.

tytuł

Kartki pocztowe

Na każdym stoisku pocztowym będzie można wysłać pocztówkę do bliskich. Poczta specjalnie na tę okazję przygotowała kartkę z papieżem Franciszkiem.

tytuł

Ciekawostką regionalną są lokalne karty pocztowe i datowniki przygotowane specjalnie na tę okazję.

tytuł

tytuł

Wydawnictwa książkowe

Poczta poszerzyła również swoją ofertę książkową o tytuły wielojęzyczne i związane z tematyką ŚDM. Popularne przepisy siostry Anastazji są teraz dostępne w 3 językach (polskim, angielskim i hiszpańskim).

Oprócz tego w placówkach znajdziemy: album z papieżem Franciszkiem, książkę poświęconą myśli papieża - „Alfabet Franciszka”, cytaty Ojca Świętego zebrane w wydawnictwie „Papież Franciszek na każdy dzień”, komentarz młodych katolików do słów papieża w publikacji „Zróbcie raban

Wiadomości Google

Kliknij Obserwuj i bądź na bieżąco!

Powiązane tematy

Komentarze