Informacje

Przedstawiciele parlamentu Indonezji z wizytą w Polskiej Grupie Zbrojeniowej

Zespół wGospodarce

Zespół wGospodarce

Portal informacji i opinii o stanie gospodarki

  • Opublikowano: 12 sierpnia 2016, 15:29

  • 0
  • Powiększ tekst

10 sierpnia w warszawskim biurze Polskiej Grupy Zbrojeniowej (PGZ) oficjalną wizytę złożyła grupa parlamentarzystów z Indonezji, którzy na co dzień zajmują się tematyką obronności. Celem spotkania było zapoznanie gości z ofertą produktową Grupy PGZ.

Na czele delegacji stał Asril Hamzah Tanjung, który jest wiceprzewodniczącym parlamentarnej komisji zajmującej się obronnością, w spotkaniu uczestniczył także ambasador Republiki Indonezji w Polsce, Peter F. Gontha. PGZ była reprezentowana przez członków zarządu: Macieja Lew-Mirskiego i Radosława Obolewskiego.

Goście z zainteresowaniem wysłuchali prezentacji na temat oferty Grupy PGZ, wskazywali również na konkretne produkty i usługi, które mogą znaleźć się bezpośrednio w obszarze ich zainteresowania.

– Indonezja to dla nas jeden ze strategicznych kierunków rozwoju biznesu. Wiążemy z nim duże nadzieje, a spotkanie z oficjalną delegacją na tak wysokim szczeblu pozwala na rozpoczęcie oficjalnych działań w kierunku uplasowania na tamtejszym rynku naszych produktów i usług. Jesteśmy mile zaskoczeni pytaniami o konkretne rozwiązania z naszej oferty, co dobrze rokuje – powiedział Maciej Lew-Mirski, członek zarządu PGZ SA.

/inf. prasowa

Wiadomości Google

Kliknij Obserwuj i bądź na bieżąco!

Powiązane tematy

Komentarze