Informacje

Link4 stawia pierwszy w Polsce polisomat

Zespół wGospodarce

Zespół wGospodarce

Portal informacji i opinii o stanie gospodarki

  • Opublikowano: 21 marca 2017, 14:33

  • 0
  • Powiększ tekst

Towarzystwo ubezpieczeniowe Link4 umieściło na lotnisku w Modlinie pierwszą w Polsce maszynę pozwalającą wykupić ubezpieczenie na podróż – polisomat – poinformowała firma w komunikacie. Wkrótce pojawią się kolejne tego typu urządzenia na innych polskich lotniskach.

Wygląda jak zwykły bankomat, ma dotykowy ekran, na którym pojawiają się proste komunikaty, które prowadzą podróżnego krok po kroku do finału transakcji.

Zanim polisomat stanął na lotnisku w Modlinie, Link4 musiał uzyskać od Urzędu Lotnictwa Cywilnego dodatkowe zgody na ustawienie maszyny w tak newralgicznym miejscu, jakim jest port lotniczy. Sprawę otrzymania stosownych uprawnień ułatwił fakt, iż Link4 jest spółką związaną kapitałowo z PZU, w którym Skarb Państwa posiada swe udziały. Chodziło o stabilność i gwarancję państwowego ubezpieczyciela – podkreśla Patrycja Kotecka, dyrektor Departamentu Marketingu w Link4.

Jak informuje ubezpieczyciel, w kwietniu firma wystartuje z ubezpieczeniami komunikacyjnymi opartymi o rozwiązania telematyczne, w których bezpieczni kierowcy będą mogli otrzymać premię finansową wypłacaną na koniec okresu ubezpieczenia.

Wiadomości Google

Kliknij Obserwuj i bądź na bieżąco!

Powiązane tematy

Komentarze