Informacje

Aplikacja mobilna „Kasa Stefczyka”

Zespół wGospodarce

Zespół wGospodarce

Portal informacji i opinii o stanie gospodarki

  • Opublikowano: 3 lipca 2017, 15:08

  • 0
  • Powiększ tekst

Kasa Stefczyka jest instytucją finansową, która w swojej działalności z powiedzeniem łączy tradycję i odwołanie się do idei spółdzielczości finansowej z nowoczesnością, będącą wynikiem postępu technicznego. Nie zapominając o osobach przywiązanych do tradycyjnej obsługi w placówkach, z powodzeniem wdraża nowe usługi i funkcjonalności, z których zadowoleni będą przedstawiciele młodszego pokolenia członków Kasy

Dla wielu osób, szczególnie z młodego pokolenia, podstawą komunikacji ze światem jest smartfon. Służy on nie tylko do rozmów i przeglądania stron internetowych, ale jest też telewizorem, portmonetką czy kamerą. W takim telefonie mamy obecnie prawie wszystko. Nie może więc zabraknąć w nim dostępu do swoich pieniędzy oraz możliwości dysponowania nimi. Dlatego od maja tego roku członkowie Kasy Stefczyka zyskali dostęp do swojego rachunku osobistego dzięki aplikacji mobilnej.

Zarządzanie własnymi środkami członkowie Kasy Stefczyka mogą teraz prowadzić pomocy smartfonu lub tabletu pod warunkiem, że jest on oparty na systemie Android 4.1 oraz iOS 10.0 lub nowszych i ma dostęp do Internetu. By uruchomić aplikację „Kasa Stefczyka”, trzeba ją bezpłatnie pobrać na swój telefon oraz przeprowadzić jej aktywację w serwisie internetowym e-skok.

Po pomyślnym zainstalowaniu aplikacji oraz jej aktywowaniu członkowie Kasy zyskują dostęp do większości opcji, które posiada bankowość elektroniczna e-skok. Ważne jest, że ustawienia poczynione w internetowym dostępie do swojego konta zostaną również zachowane w aplikacji. Stąd nie trzeba będzie na nowo np. definiować odbiorców przelewów. Sama aplikacja „Kasa Stefczyka” jest bardzo prosta, oparta na intuicyjnym modelu obsługi. Od razu po zalogowaniu się widoczna jest informacja o wysokości dostępnych środków i saldzie na rachunku rozliczeniowym, a także dostęp do danych szczegółowych oraz historii operacji na rachunku. Jednak przede wszystkim dzięki aplikacji można wykonać przelewy: jednorazowe zewnętrzne zwykłe, własne oraz zdefiniowane na podstawie wcześniej utworzonych szablonów w serwisie internetowym lub za pośrednictwem Tele-skok.

Aplikacja daje także możliwość przeglądania i kontrolowania dyspozycji przelewów oraz w zakresie lokat, które zostały zlecone w ciągu ostatnich 30 dni zarówno poprzez serwis internetowy usługi e-skok, Tele-skok, jak i poprzez aplikację „Kasa Stefczyka”. W przypadku kart Visa dzięki aplikacji można uzyskać szczegółowe informacje dotyczące wszystkich kart wydanych do rachunku rozliczeniowego, m.in. o dacie ich ważności, włączeniu lub wyłączeniu płatności zbliżeniowych i internetowych oraz o ich limicie miesięcznym. Aplikacja „Kasa Stefczyka” udostępnia także informacje szczegółowe o kredytach i pożyczkach posiadanych oraz historię operacji.

Więcej informacji na temat aplikacji mobilnej „Kasa Stefczyka” należy szukać w placówkach Kasy Stefczyka oraz systemie bankowości internatowej e-skok.

Powiązane tematy

Komentarze