Informacje

www.sxc.hu
www.sxc.hu

Pod naszym patronatem: Nauka planowania budżetu dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Zespół wGospodarce

Zespół wGospodarce

Portal informacji i opinii o stanie gospodarki

  • Opublikowano: 25 września 2013, 14:00

  • 1
  • Powiększ tekst

Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej z siedzibą w Gdyni od 03 września do 30 listopada 2013 roku realizuje projekt pt: „Twoje osobiste finanse. Warsztaty z planowania finansowego i zarządzania budżetem osobistym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych”. Projekt współfinansowany jest ze środków Narodowego Banku Polskiego i SKEF.

Głównym celem projektu jest wzrost świadomości finansowej w grupie 400 uczniów szkół ponadgimnazjalnych w Czernichowie (woj. małopolskie), Częstochowie (woj. śląskie), Jastrzębiu Zdroju (woj. śląskie), Kościanie (woj. wielkopolskie), Krotoszynie (woj. wielkopolskie), Lubinie (woj. dolnośląskie), Stalowej Woli (woj. podkarpackie), Wejherowie (woj. pomorskie) dzięki nabyciu i poprawie przez uczniów wiedzy i umiejętności w zakresie planowania finansowego i zarządzania budżetem osobistym. Do udziału w projekcie zostaną zaproszeni nauczyciele-trenerzy (8 osób) przeszkoleni przez SKEF w ramach realizowanych wcześniej projektów edukacji finansowej. Cele szczegółowe projektu to:

- Wzrost wiedzy i umiejętności w grupie 400 uczniów szkół ponadgimnazjalnych w zakresie planowania finansowego, właściwej organizacji oraz efektywnego zarządzania budżetem osobistym poprzez udział w 3 godzinnych warsztatach.

- Poszerzenie oferty programowej zajęć z przedsiębiorczości w szkołach ponadgimnazjalnych o warsztaty z zakresu planowania finansowego i zarządzania budżetem osobistym.

Wiadomości Google

Kliknij Obserwuj i bądź na bieżąco!

Powiązane tematy

Komentarze