Opinie

www.sxc.hu
www.sxc.hu

Przełomowy wyrok NSA - sukces miłośników broni palnej

Andrzej Turczyn

Andrzej Turczyn

Adwokat. Prezes Ruchu Obywatelskiego Miłośników Broni (www.romb.org.pl)

  • Opublikowano: 15 lipca 2013, 10:34

  • 2
  • Powiększ tekst

Miesiąc lipiec rozpoczął się od ogromnego sukcesu Ruchu Obywatelskiego Miłośników Broni www.romb.org.pl W dniu 2 lipca 2013 r. Naczelny Sąd Administracyjny w Warszawie uwzględnił pięć skarg kasacyjnych, które dotyczyły pozwoleń na broń palną dla celów sportowych. Oczekiwanie  na wyroki przedstawiłem w tekście "Broń palna okiem prawnika" http://wgospodarce.pl/opinie/4919-bron-palna-w-polsce-okiem-prawnika Naczelny Sąd Administracyjny nie zgodził się na dotychczasowe stosowanie przepisów ustawy o broni i amunicji przez organy Policji. NSA uznał, że wnioskodawca ubiegający się o pozwolenie na broń, spełniając przesłanki opisane w ustawie o broni i amunicji nie może otrzymać decyzji odmownej. Wyroki NSA będą przełomowe w stosowaniu przepisów ustawy o broni i amunicji przez organy Policji.

Wiadomość ta jest okazją do zachęcenia każdego do namawiana przyjaciół i znajomych, do wstępowania w szeregi członków i sympatyków ROMB. Gdyby każdy zachęcił tylko jedną osobę do wstąpienia do ROMB, choćby w charakterze sympatyka, w krótkim czasie staniemy się wielotysięczną organizacją społeczną. Tylko duże organizacje społeczne mogą skutecznie działać. Zachęcam do włączenia się każdego do aktywnego pozyskiwania nowych członków i sympatyków, to będzie doskonałą gwarancją dalszych sukcesów!

Na stronie http://www.romb.org.pl/app/register.php jest prosty formularz zgłoszeniowy. Proszę przekażcie tą wiadomość do przyjaciół i znajomych. Niech doskonała wiadomość o sukcesach Ruchu Obywatelskiego Miłośników Broni, będzie zachętą do włączenia się w budowanie stowarzyszenia, które skutecznie będzie wpływało na przepisy prawa dotyczące broni palnej i ich stosowanie.

Wiadomości Google

Kliknij Obserwuj i bądź na bieżąco!

Powiązane tematy

Komentarze