Informacje

BOŚ wyróżni przedsiębiorców na Gali „Klony” w Olsztynie

Zespół wGospodarce

Zespół wGospodarce

Portal informacji i opinii o stanie gospodarki

  • Opublikowano · 18 kwietnia 2017, 13:46

    Aktualizacja · 18 kwietnia 2017, 13:46

  • 0
  • Tagi: biznes ekologia sektor bankowy
  • Powiększ tekst

Bank Ochrony Środowiska przyznaje specjalne wyróżnienia – „Klony” – firmom z całej Polski, które nie tylko stawiają na efektywność biznesu, ale i funkcjonują w harmonii ze środowiskiem naturalnym .

Wyróżnienia przyznane zostaną w dwóch kategoriach głównych: za przedsięwzięcie o znaczącym efekcie ekologicznym oraz za innowację ekologiczną. Bank, wspólnie z Fundacją BOŚ, przyzna także wyróżnienie specjalne w kategorii: Firma ekologicznie i społecznie zaangażowana (jej celem jest promowanie przedsiębiorstw, które prowadząc swoją działalność biorą pod uwagę także interes społeczeństwa i środowiska).

Bank Ochrony Środowiska od ponad 26 lat wspiera firmy w realizacji innowacyjnych przedsięwzięć. Promocja przedsiębiorców, którzy umiejętnie łączą rozwój biznesu z poszanowaniem środowiska naturalnego wpisuje się proekologiczną misję Banku. Wyróżniane przez Bank przedsiębiorstwa to także dynamicznie rozwijające się firmy, budujące potencjał regionów, tworzące nowe miejsca pracy.

Wielki finał i rozdanie nagród głównych, czyli „Klonów”, przyznawanych za efektywne biznesowo i proekologiczne przedsięwzięcia, a także społeczne zaangażowanie, odbędzie się jesienią w Warszawie.

Komentarze